| SunSet_8045 a întrebat:

Are cineva blog? si-a pus bannere publicitare? am inteles ca iei bani pentru asta, ca faci publicitate
Cine stie mai exact sa imi zica. FUNDA(scuza-ti categoria)

Răspuns Câştigător
| cyppa a răspuns:

Cred ca te referi la asta, www.banionline-cyppa.piczo.com

1 răspuns:
| ptcgrand a răspuns:

Daca vrei ajutor sa iti faci un blog sau un site, daca asta cauti ma poti contacta la ptcgrand. webs@gmail.com sau ptcgrand@yahoo.com si iti pot face un site cu banere si tot ce vrei dar trebuie sa vorbim altfel nu avem cum. Aici ai siteul meu si in el am linkuri si la blogul meu si la alte siteuri care is tot ale mele si cu asta fac eu banii lunar. www.ptcgrand.webs.com