| SunSet_8045 a întrebat:

Are cineva blog? si-a pus bannere publicitare? am inteles ca iei bani pentru asta, ca faci publicitate

Cine stie mai exact sa imi zica. FUNDA(scuza-ti categoria)

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Eu am blog. E la status pe TPU. Dar nu fac bani din el. Stiu ca poti face folosind aplicatia AdSense.

1 răspuns:
| DD_7045 a răspuns:

Eu am blog, http://dicherdaniel.blogspot.com. Este adevarat ca poti face bani din AdSense, dar trebuie sa scrii articole de calitate si sa ai multi vizitatori. Oricum eu fac asta doar din pasiune :)