| pachy a întrebat:

Are cineva experienta cu un barbat? ma poate ajuta sa inteleg?

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Ce anume te intereseaza, ce vrei sa intelegi? Scrie un mesaj in privat si te voi ajuta.

9 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Daca tu nu intelegi, imagineaza-ti noi care ne chinuim sa deslusim intrebarea ta. poti reformula intrebarea si cu sigranta te vom ajuta.

| Frogie a răspuns:

Greu...greu...

| canarita a răspuns:

Pai tu ce est barbat sau femeie?

| pachy explică:

Sa am o relatie de o noapte cu un barbat, sa facem... tot ce poate sa faca 2 barbati rel. sexuale

| iuliana21 a răspuns:

Dar ce anume te intereseaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa fac discriminare desi nu-mi plac genul acesta de relatii dar banuiesc ca simti exact ce simt eu pentru o femeie si cum femeia e tot om nu cred ca ar fi mare diferenta decit sexul in sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa-i faci, barbatii astia, cine sa-i inteleaga?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si se zice ca nu poti intelege femeile...laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bizzare pai daca un barbat s-a deschis pentru altul inseamna ca-i tot un fel de femeie si de ce ar fi mai usor de inteles?