| Daei a întrebat:

Are idee cineva de ce nu mi se conecteaza internetul pe laptop daca este vorba sa ma conectez prin stick? Nu imi merge niciun stick de internet de la Romtelecom. Stie cineva ce ar trebui sa fac? Scuzati categoria dar esti urgent. Dau funda, multumesc.

3 răspunsuri:
| DjBl3ndar a răspuns:

Instaleaza internetulwinking.

| Daei explică (pentru DjBl3ndar):

Pai asta incerc. Cam la 80% se blocheaza si zice ca am anulat eu instalarea.

| DjBl3ndar a răspuns:

Pai unsinstaleaza netul si apoi il instalezi din nou daca nu instleaza-ti wnidowsul din nou