| PitikBhaa a întrebat:

Are rost sa iubesti o persoana care nu te iubeste?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Când iubeşti, iubeşti şi gata. Ar fi prea frumos ca să putem alege pe cine să iubim, însă este imposibil...

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nare nici un farmec.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca te-ai putea opri...ce bine ar fi! Dar inima are rationamentul ei, si iubeste fara sa intrebe! Si pe cine nu merita!

| MMihai a răspuns:

Iubirea este ceva pe care nu o comanzi, vine așa de o dată... ceasul rău, pisica neagră.

| ascovit a răspuns:

In msare parte nu! Dar sunt niste exceptii in care iti face bine, dar sunt cazuri speciale oh go on, care daca il iubesti pe x si el nu te iubeste te impiedica sa faci nu stiu ce, oricum, sansele ca sa aiba rost sunt de 0, 05%

| fabiola a răspuns:

Doar daca iti place sa suferi!

| Visecolorate a răspuns:

Oare poti sa spui "stop" si sa nu mai simti nimic?

| Alex0194 a răspuns:

Poti iubi dar vei suferi

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Nu,deloc este pierdere de timp si de energie! vrb foarte serios...in lumea asta sunt multe persoane care s-ar putea indragosti de tine, la ce s-ar merita sa ii oferi dragostea ta cuiva care nu simte nimic pentru tine? funda?

| Jack a răspuns:

Ai incotro?

| ioana_6604 a răspuns:

Buna,
DA are rost!
Eu am iubit un baiat care nu tinea de loc la mine intr-adevar ca i-am arata ca il iubesc iar dupa un an acesta a vrut sa fim impreuna iar acum ma iubeste enorm de mult si santem impreuna de 10 luni asa ca DA ARE ROST!
pupici :*:*:*:*

| denismaria92 a răspuns:

Nu poti sa iti pui intrebarea astfel. Iubesti, si punct. Nu ai ce face.

| Fetitza_9736 a răspuns:

Asa si asa.

| Ale_1302 a răspuns:

Nu. O sa suferi! stiu din proprie experienta straight face

| 93ely a răspuns:

Nuhappy

| vlad10_6466 a răspuns:

Daca vezi ca ea nu te iubeste si nu te baga in seama ori incerci sa o faci sa-i para rau si sa ii areti ce pierde (ma refer la caracterul tau )
ori il lasi dracului si mergi cu capu sus gandindute ca nu e ultimul