| Suck a întrebat:

Pe cine ai alege dintre o persoana care te iubeste si o persoana pe care o iubesti?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

"În aritmetica iubirii, unu plus unu fac totul, pe când doi minus unu este egal cu zero." (Mignon McLaughlin)

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mai bine cine te iubeste clar

| T0T a răspuns:

Pe cea pe care o iubesc, normal.

| Suck explică (pentru T0T):

Sa inteleg ca iti place mai mult sa iubesti decat sa fi iubit.

| T0T a răspuns (pentru Suck):

Nu înțelegi bine. Ambele sunt la fel de importante. Dar mai bine nimic dacă eu nu simt nimic pentru că totul se raportează la ce simt eu.

| OldSoul a răspuns:

Depinde la ca te referi prin intrebare.
Daca te referi cu cine as alege sa stau clar as alege cu persoana care o iubesc...

| KillMePlease a răspuns:

mai bine pe nimeni

| Lawliet14 a răspuns:

Persoana care ma iubeste si asa ar trebui sa faci si tu.

| Ibrahimovic a răspuns:

Depinde. Poate sa nu-ti placa tie de persoana care te iubeste si la fel de bine poate persoana pe care tu o iubesti sa nu te placa/iubeasca. Deci e posibil sa nu ramai cu niciuna. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca persoana pe care o iubesc, dar, daca ea nu ma iubeste... Degeaba. Deci, niciunul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident persoana care ma iubeste. Nu e obligatoriu ca persoana pe care o iubesc sa simta acelasi lucru...

| Armenianeek a răspuns:

Pe Alex Velea laughing

| FrateleAndrei a răspuns:

Persoana care mă iubeşte.

| BlackDice a răspuns:

Nici una. daca o plac si ea nu ma place sunt singur si daca ma place si nu o plac tot singur sunt deci...

| AnastasiaMariaAnastasia a răspuns:

Pai persoana pe care o iubesc, dar daca el nu ma iubeaste atunci nu are niciun rost.Niciunul.