| Papas_Cristina_1982 a întrebat:

Ce e mai important sa fi cu persoana care te iubeste sau cu ceea pe care o iubesti?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! langa niciuna, pentru ca cel pe care tu il iubesti, nu te iubeste el si cel care te iubeste nu il iubesti tu..stai langa persoana care o iubesti si esti iubita!
O zi frumoasa sa ai!

| 4b a răspuns:

Degeaba iubesti daca nu esti iubitsad

| alecsalecs a răspuns:

Langa persoana care te simti cel mai bine linga persoana care te face fericita care stie sa te respecte care are grija de tine careia ii pasa de tine cu fapte nu cu vorbe langa acea persoana care hai sa nu zic si ar da si viata pentru tine dar macar te ar apara pina la ultima suflare ca sa zic asa ok? Si nu te mai juca cu astfel de cuvinte ca este posibil sa ai doar de suferit!