| RAY a întrebat:

Are rost sa vorbești cu fete frumoase tu fiind neatractiv pentru ele? Fara vrajeala sufletul conteaza

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea are rost sa vorbesti cu fete care nu sunt atrase de tine. frumoase ori urate.

chimia conteaza mai ales, e altfel cand e atrasa tipa de tine.
cand te priveste de parca ar vrea sa sara pe tine.
dar are rost sa vorbesti cu fete frumase care sunt atrase de tine si tu de ele, sunt o gramada de fete urate care te pot considera urat, ori mediocre care te pot considera frumos sau urat si la fel si frumoase, care te pot considera urat sau frumos.

51 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Depinde ce vrei. Daca nu esti atractiv poti sa fi doar amic si tot e ceva. Daca vrei doar sa le bagi in pat probabil nu sunt sanse.

| Mosotti a răspuns:

Nu are sens, ca nu te vor placea. Fara fizic adica figura atractiva nu mai conteaza nimic, nu mai e interesata sa afle ceva de tine.

| RAY explică (pentru Wr3nch):

Nunai vreau discuti ca mi am pierdut ani de zile si nu am marcat pe nici una

| RAY explică (pentru Mosotti):

Atunci sa ma dau la alea urate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Si alea urate vor tot frumosi!

| vladeraser3 a răspuns:

Atunci gaseste o fata care te considera atractivhappy

| vladeraser3 a răspuns:

Sunt 8 miliarde de oameni pe pamantul asta.
Eu zic ca cineva te va considera atractiv, dar daca stai pe pc e mai greu sa-ti gasesti.
Nu e nevoie de sala sa agati gagici e bine sa fii nici gras, dar nici prea slab.
Du-te in baruri, cafenele, inscrie-te intr-un club.

| vladeraser3 a răspuns:

De exemplu sa zicem ca o persoana te considera urat, dar pentru altele esti draguthappy. Gaseste una care sa te placa asa cum esti tu.
Nu ai nevoie de patratele, muschi sau o fata foarte placuta.
Ceea ce ai tu nevoie este sa gasesti o femeie care sa te considere atragator.
Exista 8 miliarde de gusturi in aceasta lume!

| vladeraser3 a răspuns:

De ce unele femei se culca cu baieti poate mai urati decat ele?
Pentru ca accea fata il considera atragator, e simplu!

| RAY explică (pentru vladeraser3):

Pentru bani

| vladeraser3 a răspuns (pentru RAY):

Fiecare om vede atractia diferit...

| vladeraser3 a răspuns (pentru RAY):

De exemplu tu ma consideri urat, dar alte fete ma considera dragutlaughing, mi-am dat seama ca depinde de persoana si de gusturilaughing

| RAY explică (pentru vladeraser3):

laughing laughing initial am crezut ca te confund, nu uita ca ti am spus mereu ca vei gasi una

| RAY explică (pentru vladeraser3):

Eu sunt baiat nu conteaza cum te consider eu, nu sunt gay, conteaza fetele cum te aprecieaza

| vladeraser3 a răspuns (pentru RAY):

Asa e laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru vladeraser3):

Apreciez initiativa ta, dar nu e chiar asa cum creziFrumusetea este subiectiva pana la un anumit punct, dar in mai toate cazurile oamenii cad de acord cand vine vorba de cat de bine arata o persoana! Iar baietii urati care au fete frumoase sunt nimic altceva decat niste beta-providers, inselati de catre iubite sau neveste cu unii atragatori! Traim intr-o realitate dura si fiecare trebuie sa se descurce asa cum poate! Naturii nu-i pasa ca vrei si tu iubita! Daca Dumnezeu nu te-a inzestrat cu frumusete, atunci nu ai ce face!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru vladeraser3):

Si nu, mai toti vad atractia la fel!

| RAY explică (pentru vladeraser3):

Deci ai iubita?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Parerea mea in existenta asta inutila in care ne aflam fiecare se descarca cum poate

| vladeraser3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce sa zic, daca arati normal 50% iti vor zice ca arati bine si 50% iti vor zice ca nu aratilaughing.
Eu sunt intre astea si mi-au zis multe fete ca nu sunt pe gustul lor, de asemenea si multe alte fete au zis ca arat fainlaughing.
Deci cel mai bine e sa fii normallaughing

| vladeraser3 a răspuns (pentru RAY):

Am avut ocazia, dar ma concentrez pe sa intru la Politie si am nevoie de concentrare maximawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru vladeraser3):

Pai normal sunt si eu! Gen de nota 5, ca nici hidos nu cred ca ma vede cineva, si totusi nu am avut iubita pana la 17! Au fost unele(putine)sa-mi spuna ca sunt dragut! Dar fie nu-mi placeau mie fie erau prea frumoase incat sunt sigur ca-si bateau joc de mine!

| vladeraser3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti un om bun si sensibil, cateodata sensibilitatea e foarte nociva, deoarece vei simti mai tare o despartire sau un refuz.
Eu am 19 ani si nu am avut nicio iubita, dar n-am avut pentru ca n-am avut destula incredere in mine, incat sa suport refuzurile.
Daca te refuza 4, 5, 6 fete nu inseamna ca esti urat, inseamna ca nu ai gasit fata potrivita...

| vladeraser3 a răspuns (pentru vladeraser3):

Fiecare om e refuzat cateodata...

| vladeraser3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca stai la calculator si nu iesi si nu ai tupeu si incredere in tine nu faci nimic cu fetelelaughing

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Si daca te dai la alea urate e tot aia, ca si alea tot frumusei vor. Vor alege asa doar cand nu vor avea incotro si vor familie si copil, dar fara atractie si iubire.

| RAY explică (pentru Mosotti):

As fi ipocrit sa spun ca eu nu vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"fie erau prea frumoase incat sunt sigur ca-si bateau joc de mine!"
fie nu aveai tu incredere in tine.

| Mosotti a răspuns (pentru vladeraser3):

Se vede ca nu stii care e treaba.
Daca arati bine in 2 saptamani ai 10 fete care te vor, si o sa iesi cu ele sa le cunosti f rapid, ca nu stai pe net 100 ani, acolo doar cunosti, bine, punem ca si ele ar cauta acelasi lucru, relatie.

Si testul asta l-am facut eu! Apoi am facut testul si cu varianta mea femeie cum aratam, si la fel a fost, asa ca nu are nici o treaba cu ce zici tu.

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Pai si eu vreau gagici misto, deci le inteleg si pe ele, nu cont cum arata, tot barbati ok vor.