| RAY a întrebat:

Daca doar sufletul conteaza de ce persoanele frumoase au mai multi parteneri?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Persoanele care atrag mai mult si au mai multe oferte e normal sa aiba mai multi parteneri. Dar ele nu isi dau seama de asta. E ceva natural. In realitate toata lumea cauta acea fericire

31 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cine a zis ca doar sufletul conteaza? vrajeli de 2 parale pe care le cred doar cei slabi de ingeri!

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Vrajeli feminine, pentru noi nu conteaza doar sufletul pentru ca n-avem nevoie de maicute sau de sfinte, o zicem direct, cel putin eu o declar liber.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Dar si baieti spun la fel, asta ma uimit, plato ba spune ca a fi atras de cineva esti superficial, imoral

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Plato cateodata e in lumea lui, crede ca daca spune prostii de genul va castiga respectul femeilor.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Gigolo virtual macar, iti dai seama ca fetele astea nu simt nimic fata de parteneri lor,banuiesc ca conteaza banii, asta inseamna suflet = banii sau mila, scarba, trist, sa iti intrebi iubita esti atrasa de mine, stii imi place sufletul tau laughing laughing

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu poti sa spui niciodata ca doar sufletul te atrage pentru ca o dai in penibil, exista mai multe aspecte pentru aparea iubirea.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nuuuu man pentru alea doar sufletul conteaza si daca are 300 de kg si are un suflet bun, ele intre un ronaldo si unu urat,sarac dar cu sufletul mare, aleg sufletul man, saraci baieti, barbati frumosi, sunt blestemati ca sunt prea frumosi, fetele nu le plac ca ele vor suflete

https://www.agentiadepresamondena.com/......impurilor/

uite ce hot arata astia, daca eu o spun ca hetrosexul

de asta dorian popa are
979, 291 people like this de suflet are nu ca arata hot, as vrea sai vad si eu sufletul pe bune

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ray, majoritatea din link-ul dat sunt banali, nu stiu ce ti se pare iesit din comun.

Sufletul ca sufletul, eu cred ca le place paranormalul si vor fantome langa ele.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Misto,mai stii

| Hammurabi a răspuns:

Cine a zis că DOAR sufletul contează?
Cel care privește numai în alb și negru și refuză să accepte milioanele de nuanțe de gri, nu poate fi decât limitat.

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Majoritatea fetelor care au raspuns la intrebarile in care eu eram implicat eu, au afirmat ca conteaza doar sufletul atat

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

E posibil ca pentru unele femei să conteze doar sufletul.
Mai ales la o vârstă mai înaintată.
De-aia unele reușesc să conviețuiască cu un câine, sau o pisică, sau mai multe pisici.
Bărbații fac mai rar asta.

| RAY explică (pentru Hammurabi):

De acord cu tine, dupa o varsta ele cauta un provider cu care sa se compromite

| Plato a răspuns:

Deoarece persoanele superficiale sunt mai multe decat cele absolute.
Lumea se ingrijeste mai mult de aspect decat de suflet, dar asta e foarte gresit.

| RAY explică (pentru Plato):

De ce e superficial ca simte atractie fizica fata de pers frumoase?

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Asta e definitia cuvantului:
SUPERFICIÁL, -Ă adj. (adesea adv.) Care există numai la suprafață, fără să pătrundă în adâncime; de la suprafață.

Nu se intereseaza de lucruri profunde, suflet, caracter, ci se iau doar dupa invelis, suprafata, deci sunt superficiale.

| RAY explică (pentru Plato):

Omule atractia este ceva involuntar

| Plato a răspuns:

Posibil, dar sa intri intr-o relatie e alegerea ta, nu e involuntar. Daca intri intr-o relatie doar pentru aspect, esti superficial.

| RAY explică (pentru Plato):

Intra din mila, scarba, materialism ca e mai moral decat sa intri pentru ca te atrage x

| Plato a răspuns (pentru RAY):

E moral sa intri ca-ti place tot.

| RAY explică (pentru Plato):

Tu ai scris ca e superficial asta

| Emma30555 a răspuns:

Pai sa gasesti sufletul potrivit nu e asa simplu. Si nu cred ca doar persoanele frumoase au mai multi parteneri

| RAY explică (pentru Emma30555):

Serios,inca din liceu, facultate se vede diferenta

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Persoanele care atrag mai mult si au mai multe oferte e normal sa aiba mai multi parteneri. Dar ele nu isi dau seama de asta. E ceva natural. In realitate toata lumea cauta acea fericire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt imaturi psihic sa se uite doar dupã bulane si balcoane.

Nu e neaparat ca persoanele frumoase au mai multi parteneri, ci persoanele mai putin frumoase sau care au alte insecuritati cred cã Depinde de noroc, sa fim sinceri toti ratatii si parazitii zic ca uite aia se uita dupã BMW sau dupã patratele. Doar pentru a gasi o scuza sa nu se schimbe ei. Dpvd al supercifialitatii ca si aia conteaza dar si caracterul, modul de gandire.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Si tu nu te uiti, ma lasi

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Tu nu iti poti inchipui ideea de a refuza pentru ca nu te atrage "sufleteste" sau al caracterului?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu credeam ca masculi pot fi atat de ipocriti

| vladeraser3 a răspuns:

Depinde foarte mult si de noroc si de cat tupeu ai.
Daca esti frumos si plictisitor degeaba esti frumos.
Eram in liceu si imi placea de o fata si nu prea stiam sa vb cu ea si ea ma placea mult, dar spunea ca se plictiseste cu mine si s-a dus la ala mai gras csre zicea glume si alte chestilaughing

| SanduCiorba69 a răspuns:

Pentru ca ei au si bani si chiar daca arati ca mike tyson dar ai bani, poti da usor la safir