| PurpleLady a întrebat:

As avea nevoie de parerea voastra. Am avut o relatie de 10 11 luni cu un baiat si acum 2 saptamani ne-am despartit continuand sa mai vorbim, chiar sa si iesim o data. A fost genul care sa tina foarte mult la mine si sa sufere mult. De cand ne-am despartit in fiecare zi iasa cu prietenii lui si cateva fete in oras sau in club si imi spune ca el sufera enorm. Vi se pare ca procedeaza ok dupa 10 luni in care am fost mereu impreuna?

Răspuns Câştigător
| ingerdraq a răspuns:

Da este normal ce face. Iese sa mai uite de suferinta sa treaca mai usor peste momentul asta greu. Daca iese in oras in club nu inseamna ca te-a uitat. Da poate atunci pe moment se simte mai bine nu se mai gandeste asa mult la tine ca e captivat de lumea din jur de subiectele care se dezbat dar cand ajunge acasa si e singur se gandeste numai la tine. E bine ca iese si nu sta in casa si sufera in tacere.

3 răspunsuri:
| ღღDέDέEBчέiiiBiiiღღ a răspuns:

DA! deoarece el poate sa sufere da ce ai tu cu asta... lasind la o parte aceste lucruri poate el te iubea foarte mult dar depinde daca este un profitor sau asa. De ce v-ati despartit? el procedeaza corect cum am mai spus el a tinut ff mult la tine inseamna ca...love struck sper sa va puteti impaca!

| PurpleLady explică:

M-am despartit ca ne certam foarte des in ultimul timp si nu mai suportam.Si eu am tinut foarte mult la el dar nu mai vad rostul relatiei...Pur si simplu m-a framantat gandul asta.

| ac3asif3titza a răspuns (pentru PurpleLady):

Da faceasta doar sa nu mai fie suparat si sa ii treaca tot incearca sa uite de acest "esec" adica inca te iubeste si ii pare rau de ce s-a intamplat si iese sa uite de aceasta supareare pup