| shubaduba a întrebat:

As dori niste intrebari de pus unei fete de plictiseala pe mess!
Funda:X

3 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

1. Ce faci frumoaso? (o da gata daca nu o spui in bataie de joc)
2. Ce muzica asculti tu? (adica exact melodia, daca stii deja stilurile ei preferate)
3. Daca ati fi tu si x singuri pe o insula?
4. Ce crezi despre x si n?
5. Jucati adevar/provocare, pool, etc.
6. Ce fel de baieti iti plac?
7. Descrie`mi baiatul perfect, locul perfect, etc.
8. Unde ai vrea sa o faci? (asta daca aveti peste 16 ani)
9. Daca ar fi sa alegi intre a merge cu mine la un suc si a saruta pe cineva oarecare de pe strada ce ai alege?
10. Care sunt chestiile pe care vrei sa le faci neaparat inainte sa mori?
P.S: daca va plictisiti unul cu celalalt, incearca sa fii tu ala care sa dea tonul, iar ea sa continue. Fa totul sa-i placa a vorbeasca cu tine si presareaza frazele cu multe emoticoane, bine, nu in exces. Bafta s`aveti.

| shubaduba explică (pentru xBya):

Cv trecator..nu aveam ce sa-i mai zis laughing

| xBya a răspuns (pentru shubaduba):

'Cv trecator', adica te referi la tine si la ea? Eu am banuit ca`ti place fata din moment ce nu mai ai subiecte laughing whatever, a fost de folos vreun exemplu de`al meu sau mai vrei si altele? laughing