| PrecioussGirl a întrebat:

As dori sa aflu si eu parerile mai multor persoane in legatura cu acel ECDL. Se merita sa il iau sau mai bine dau proba atunci la bac? Din cate am citit pe site-ul lor este recunoscut si internationat. Cam cat ar costa? Sper sa primesc cat mai multe pareri. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| FlorinBv_7630 a răspuns:

Salut, eu am diploma de ecdl de 4-5 ani dar inca nu am folosit-o nicaieri deci doar daca nu ai ce face cu banii sau te plictisesti prea tare sa il faci. Daca vrei sa pleci in strainatate si vrei sa te angajezi e bine sa il faci. happy

| PrecioussGirl explică (pentru FlorinBv_7630):

Aha happy. Exista si posibilitatea ca dupa ce termin liceul/facultatea sa plec dar nu e nimic sigur.

| PrecioussGirl explică (pentru FlorinBv_7630):

Multumesc pentru raspuns :*

3 răspunsuri:
| Pregnant a răspuns:

Conteaza ce vrei sa faci in viitor. Daca vrei sa te angajezi undeva unde trebuie sa folosesti un calculator, ai nevoie. Eu te-as sfatui sa-l dai pentru ca o sa-ti fie mai usor in 12'a.