| anonim_4396 a întrebat:

Ati dat examenul ecdl? este dificil? niste pareri as dori.

2 răspunsuri:
| Peppermints a răspuns:

Am dat ECDL-ul anul trecut. Dureaza ceva pana iti dai toate modulele, iar daca pici unul poti sa-l dai din nou.

Mie mi s-a parut usor pentru Word, Powerpoint, Internet, si modulele 1&2 (intrebari generale despre calculator). Access-ul si Excelul au fost ceva mai grele. Daca dai examenul ar fi bine sa iti iei si cartile pentru pregatire.

Daca vrei sa vezi modele de teste intra pe dualis.ro, la simulari ECDL. Bafta! happy

| anonim_4396 explică (pentru Peppermints):

Cate puncte are fiecare modul si de cate puncte e nevoie pentru a fi promovat?