| Ionutmarian6868 a întrebat:

Ce marimi prefera femeile la penisuri?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intr-un articol stiintific efectuat de catre un medic specialist, se specifica urmatoarele :,, La studiu au participat 75 de femei de diferite vârste, care au fost rugate să aleagă dintr-un coș două penisuri pe care și le-ar dori sa il aiba un partener – unul pentru un one night stand, si un altul penis al unui bărbat cu care să aibă o relație de lungă durată.
În urma acestui studiu, a reiesit ca se pare că femeile preferă în medie un penis de 16-17 cm lungime și aproximativ 12 cm circumferință. Interesant este că cele mai mari penisuri au fost alese pentru un one night stand.
„Un penis mare are riscul de a cauza durere în timpul sexului. Totuși, femeile își asumă acest risc în cazul unui one night stand.", spune Dr.Prause. Mai multe vei afla daca vei citi urmatoarele 2 articole : http://unica.md/......e-penisul/ si http://unica.md/......-femeilor/

| Necunoscut112 a răspuns:

+ 15, dar se mulţumesc si cumai puţin.

| MariaShk1 a răspuns:

De cal laughing

| Pz a răspuns:

Eu am 14ani si am penisul de 18-19cm

| Balint_Paul_1998 a răspuns:

Cat mai mari!