| tunechimarionette a întrebat:

Cum pot afla daca ma place/iubeste? Fara sa-l intreb..am facut-o deja si a zis ca da, dar nu stiu daca era ironic sau nu.

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu cred ca este bine daca te apuci pur si simplu si il intrebi chiar daca te place poate sa-ti zica nu pentru ca se simte intimidat sau vrea in alt sens sa-si impartaseasca sentimentele fata de tine.

Priveste cum se comporta de fata cu tine si dai mai multa atentie ca sa prinda curaj.

| eXtrike a răspuns:

Vroia sa te **** in c*r, de aia.
NIEN!

| Smiley97bla a răspuns:

Prin comportamentul lui faţă de tine (asta inclunzând cum îţi vorbeşte, ce face pentru tine etc).
Îi poţi întreba pe prietenii lui mai apropiaţi (fără a şti el).
Şi..nu ştiu...vezi tuwinking.

Baftă happy!

| Anonimeeeuser a răspuns:

Daca este din grupul tau de prieteni si vei ramane vreodata singura cu el incearca sa il intrebi mai detaliat. daca nu iti este rusinelaughing ..Succes :d.