| Polyana a întrebat:

As vrea ca in vacanta sa merg la discoteca dar bunicamea nu o sa ma lase. ce scuza as putea folosi ca sa scap si sa pot merge? dar as zice ca merg al o prietena mar suna acolo sau la-r trimite pe unchiumeo in inspectie. ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| DiavolitzaZambesteLaAparat a răspuns:

Spune-i ca mergi cu pr ta la ziua uneipr de a iei...

si seara cand termini o suni si ii spui ca ai adormit la ea. te-ai schimbat in pijamale si nu mai are rost sa stai

5 răspunsuri:
| Tiberius a răspuns:

Zii ca mergi la sapa

| Izma a răspuns:

Cati ani ziceai ca ai?raised eyebrows

| DiavolitzaZambesteLaAparat a răspuns:

Ms mlt :*

| relaxx a răspuns:

Te rogi sa te laselaughing.

| Helmina a răspuns:

Minciuna are picioare scurte! orice scuza ai gasi ea se va afla. Si daca patesti ceva acolo unde te duci? ai putea sa regreti toata viata, si bunica la fel.Parerea mea...