| Adryan657 a întrebat:

As vrea sa fac o scrisoare de dragoste prietenei mele(romantic nu?)
aveti idei?
cea mai buna primeste funda!

Răspuns Câştigător
| dulcenina_3159 a răspuns:

Iti scriu aceste randuri datorita sentimenteleor ce ma apasa si dragostei ca iti port.Nu stiu daca realizezi sau iti dai seama cat de mult eu te iubesc si ce insemni tu pentru mine, totusi am sa incerc sa iti spun toate astea.

Pt inceput iti zic ca te iubesc...nu stiu cat.sa zicem ca pe o scara de la 1-10 te iubesc de 11.Acum fara gluma sa stii ca te iubesc mult mult de tot si as face orice sa ramanem impreuna.Stiu ca si tu ma iubesti(sau cel putin asa sustii)dar daca este asa si ma iubesti si tu jumatate din cat te iubesc eu pe tine stiu ca o sa ramanem impreuna pe vecie(sau cel putin pana o sa moara unul dintre noi).Dar pana atunci vreau sa iti zic ca esti cel mai bun lucru care mi s-a intamplat si datorita tie am reusit sa ma schimb in bine.Iti multumesc pentru asta si sper sa ramai asa pentru totdeauna ca sigur o sa mai am nevoie de intelegerea si suportul tau.

6 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Cea mai romantica scrisoare ar fi una legata de ceea ce ati trait pana acum impreuna si ce ti-ar place in viitor sa se intample.Scrie-ti exact gandurile, nu astepta sa inventezi tu altele.incearca cu cuvintele tale s-o faci sa inteleaga perfect ce-i in capul tau.Baga si 2 3 idei mai obraznice happy ca sa dai putina sare si piper big grin ai putea chiar s-o parfumezi smug trimite un necunoscut sa livreze scrisoarea...las-o un pic sa fiarba!

| dOody a răspuns:

Da! e foarte frumos! doar ca mai romantic ar fi sa o scrii tu, din suflet! crede-ma ca ar aprecia mai multniste cuvinte puse pe hartie de tine, pentru ca simti ceea ce scrii, decat o scrisorica scrisa dupa un anumit tiparhappy

| shadow72 a răspuns:

Draga am puta mare...o sa o dai pe spate

| ColorfulBubbleGum a răspuns (pentru shadow72):

Daca nu vrei sa fii parasit din prima nu ii urma sfatul lui Shadow.

| ColorfulBubbleGum a răspuns:

Doamneee.Cat de dragut.
Nu ai nevoie de idei din partea altora.Trebuie sa vina din suflet.
Baietii romantici sunt din ce in ce mai rari, insa e bine sa stii ca mai gasesti cate unul ici colo.

| Damasc a răspuns:

Suntem in secolul tehnologiei moderne, stai cuminte si trimite-i un mail.