| cosmin986522 a întrebat:

As vrea sa-i fac sex oral prietenei dar imi e teama ca poate nu o sa-i placa. Fetelor le place sa li se faca?

17 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Tu ne intrebi pe noi ce ii place ei?
daca ajungeti sa vorbiti de sex, vorbiti si despre asta...

| pwp a răspuns:

Nu stiu ce fata ar recunoaste ca-i place laughing

| JustThat a răspuns (pentru pwp):

Eu recunosc :d

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Fetele niciodata nu-si recunosc fanteziile!
Doar de tine depinde daca ii va placea, de miscarile pe care le faci.
Si daca consideri ca nu te pricepi indeajuns, ii poti spune.
Va aprecia sinceritatea ta!
Bafta!

| OnuOnulică a răspuns:

Acuma depinde de fata...la unele le place la altele nu...chiar DELOC!

| Fatamuntilor a răspuns:

Depinde..multe fete se indiba.E de recomandat sa nu incepi cu sexul oral.S-ar putea sa o sperie!
In orice caz vorbiti despre asta inainte.

| Alcyon a răspuns:

Normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani are iubita ta, ai intretinut relatii sexuale pana acum cu ea?

| cosmin986522 explică (pentru anonim_4396):

18...pana acum nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru cosmin986522):

Normal ca are sa-i placa, dar te pricepi la asa ceva? Sa asta nu inseamna sa pui limba undeva si s-o lasi de capul ei acolo, este nevoie de experientawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident ca le place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ceva placut pentru o femeie, asa cum este si pentru un barbat. Este diferit fata de actul sexual in sine, dar tot placut.

Te sfatuiesc daca nu ai mai facut asta, sa fii foarte igienic si sa fii sigur ca esti spalat pe dinti inainte, si ca ea este curata, numai ce iesita din dus. happy

| DaianaSweeT a răspuns:

Eu am facut intodeauna cu prezervative cu gust

| prima a răspuns:

O sa-i placa...ce tati aici daca ai experienta in asta ..asta nu conteaza (dac nai experienta oricum o sa-i placa pentru ca o sa vada ca nai mai facut asta pin acuma) dar mai intii cred ca ar trebui sa faceti sex nu?

| AndreeaBanateanu1996 a răspuns:

Normal ca le place! laughing dar nu toti sunt dispusi sa le faca asta

| GabrielVoicu a răspuns:

O sa ii placa!

| Odin666 a răspuns:

Buna!
In 99% la suta din cazuri femeile iubesc sexul oral. Intai excito, iar dupa aia punete pe treaba acolo jos si in acelasi timp urmarestei si miscarile corpului daca vezi ca o satisfaci continua daca nu schimba tactica oralului.
Bafta!