| enmaai a întrebat:

As vrea sa il excit mai tare pe prietenul meu, el o face cand ma saruta, si nu se mai opreste, urmate de niste mangaieri, eu stand peste el...Cum il excit mai tarebig grin?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Si pe urma violatorul e pus la zid!
Te-ai intrebat ce vei face daca,excitat si nebun,prietenul tau n-o sa se mai poata controla?
In fiecare om,si in tine si in prietenul tau,traieste si un mic animal. Daca insisti sa-l scoti afara, nu poti prevedea urmarile, ai grija...

| enmaai explică (pentru greece12):

Da multumesc de sfat dar avem 15 resp. 17 ani nu se v-a ajunge, pentru. ca niciodata nu mi-a propus, si nici nu a abordat vreun subiect de genul...Dar sunt sigura ca nu se v-a ajungebig grin

| greece12 a răspuns (pentru enmaai):

Incercam sa te previn,joaca cu focul ascunde pericole, poate nu te-ai gandit.
Sa ai grija de tine si sa fiti fericiti, numai ras si bucurie!happy

| enmaai explică (pentru greece12):

Dat a-s dori sa va mai intreb, Ne-am impacat, in urma desp. si de 2 zile nu ne-am vzt dar si-a cerut scuze si nu imi tr. ca prima data mesaje de nb...big grin adica aln schimbat intr-un fel. si azi s-ar putea sa ne vedem, iar at, cand ne intalnim e foarte atentbig grin

| greece12 a răspuns (pentru enmaai):

Daca iti lipsesc mesajele de noapte buna,cere-le si obtine-le inapoi, e o mica pretentie pe care nu vad de ce ti-ar refuza-o!
Si, nu va mai certati!

| enmaai explică (pentru greece12):

Dar i-am spus de cateva ori ca s-a schimbat, si nu ii chiar ca atunci, dar as vrea sa fie altfel nu stiu, cum ar trebui sa ma comport?

| greece12 a răspuns (pentru enmaai):

Vorbeste mai putin si invata sa spui "poate",in locul lui "da" si "nu", nu-l mai asigura de dragostea ta in fiecare clipa sau fa-o mai subtil!
Dragostea se simte, nu se spune.

13 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Incearca sa-l mustii sau sa-i bagi mana prin par sau sa-l zgarii; x

| DomnulFantastic a răspuns (pentru vάĝàвøήτ):

Whaaat? Daca m-ar zgaria o fata i-as trage 2-3 pumni intre picioare straight face

| kirra886 a răspuns:

In primul rind rasufla adinc si pronuntat,inchide ochii si relaxeazate,nu te concentra asupra faptului sa il exciti,doar relaxeazate si obtine placere,miscati unghiile prin parul lui,poti s-o faci putin salbatic,cu forta si putere,alteori directioneazal tu si tine pozitia pe care o vrei tu,autoritatea ta il va excita,muscal de ureche,rasufla in voce,mangaial pe spate,cu unghiile si cu palma,poti sa il zgarai un pic,nu prea tare,muscal de ureche, de sfarcuri si mergi tot mai jos... faceti un sex oral, intruna uite la el in ochi in ochi in tot timpul procesului...si mai departe ca la carte, numai succes, bafta

| Rotciv a răspuns:

Sunt anumite zone in care daca lingi sau mangai usor se excita foarte tarehappy asta depinde de la barbat la barbat. Poti cauta pe google pentru mai multe amanunte.Un lucru foarte stimulant si excitant si nu cred ca exista altul pentru barbati este sexul oral.happy Dar asta depinde de cat de apropiati suntetihappy si cat de mult esti tu dispusa sa mergi ca sa-l satisfacibig grin.Crede-ma nu ai cum sa-l exciti mai tare decat atathappy. O seara buna si sper ca te am ajutat cu ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija ca poate ajunge in starea de a nu se mai opri.Sa nu il acuzi pe el dupa aceea.Numai bine.

| Seniorita17 a răspuns:

Poti incerca sa-i rasuflii in ureche, sa-l saruti senzual pe gat.la unii baieti asta merge

| razvanadi a răspuns:

Un oral si l-ai rezolvat.