| adela55t a întrebat:

As vrea sa il testez pe iubitul meu. Nu stiu daca pot avea incredere.
Am incercat sa ma dau drept fostele pe wapp, sau conturi false pe fb.
Vreau idei mai bune, astea nu mai merg.

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Ei na, te complici pe net? Eu zic sa o pui pe una din verisoarele tale, si daca are masina, e perfect! O pui sa se duca la el la poarta, dar vezi sa nu stie ca are legatura cu tine, te descurci tu.
Asa se face mai noi, ca sa ne testam jumatatile, apelam la rude, ca doar de aceea suntem neamuri. Iti spun eu ca merge, mi-a facut si mie cineva chestia asta. A vrut sa ma testeze, credea ca eu as fi fost interesata de o masina, ce c*c*t!

| whatevernvm a răspuns (pentru Florentina9210):

Asta explica multe, gen de ce esti asa cum esti

21 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Foarte matur

| Liviu a răspuns:

Raspuns pentru domnisoara florentina.
Din cauza une-i gandiri ca a ta, multe famili se destrama.Gandirea ta de copila cu probleme.Cum dracu sa ii bagi unu-i barbat femeia goala in pat, mai apoic sa scoti judeci ca vai, a facut ce era normal sa faca?
E logic vorbind.Cand iei un om, fie el fata/baiat si ii bagi in pat o ispita.E cam normal sa dea in bara, nu? Adica logic.In loc sa te gandesti la lucruri care sa il faci sa te iubeasca si sa nu te paraseasca... Apropo, ai gasit si cel mai 'bun' sfat laughing Uita-te la intrebarile ei.Pe scurt, intreaba-l direct, si iti va spune el ce si cum.Nu te apuca sa te iei dupa florentina, ca s-ar putea sa ramai cu buza umflata.

| Violleta2022 a răspuns:

Lipsa de incredere si gelozia sunt cele care distrug relatiile.
De ce ai vrea sa faci asa ceva?
Chiar vrei sa-l pierzi?
Pentru ca va afla mai devreme sau mai tarziu.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-ai pus macar o singura data in mod serios intrebarea referitoare la modul in care te vei simti TU, in momentul in care va testa si EL la propriu cum este viata lui fara tine, in compania altor fete/femei cu un comportament normal?

| neutrino a răspuns:

Continua tot asa si, daca este baiat istet, in curand il vei pierde.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu stii daca poti avea incredere - nu avea.
Ai 13 ani si vrei sa ii faci copii? Te gandeai sa treci la comun bunurile tale?
Ce incredere iti trebuie?
"Testele" astea sunt niste copilarii, nici macar unul de 14 ani n-ar pune botul la primul mesaj de la o 'admiratoare anonima'. Te faci de ras degeaba.

| Florentina9210 a răspuns:

Ma bucur ca ai inteles ceea ce eu am zis si nu ai ras ca unele persoane fara viata sociala. M- referit la faza ca si mie mi s-a intamplat la fel cu fostul, care a pus pe unul din verii sa-i sa se intalneasca cu mine. In niciun caz nu am pus eu. Precum s-a inteles. Ma rog. nu am ce sa cer. Multumesc pentru funda!

| Nemessys a răspuns:

Daca vrei sa-i testezi increderea lui in tine ai putea sa rogi o prietena buna sa se dea la ea, sa-i adreseze tot felul de complimente etc

| UnBroken2016 a răspuns:

Sa nu te mire daca iti da papucii dupa.

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu te lua dupa Flori daca nu vrei sa ajungi si tu la 24 de ani singura.

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Ce sfaturi sunt astea? toata lumea vrea sa fie ca Flori. Pana la urma e o realizare sa fii singur, virgin si intretinut de altii la 24 de ani, doar de asta sunt rude, sa-ti dea bani si sa iti testeze gagicii

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

Asa e cand esti prea praf sa faci ceva de capul tau. Dar lasa, ce stim noi.

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Ciocu' mic, se ia de tine acusi. Si nu se poate lua de tine ca te are la block si dupa ma abuzeaza pe mine pe aici, vine cu verisoara-sa dupa mine cu BMW-ul

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

Nu o sa mai dorm la noapte de frica, asta e clar laughing.

| seth2016 a răspuns:

Oh my gosh. Il compatimesc.

Te-ai intrebat daca nu ai tu o problema? Poate trebuie sa te testezi tu pe tine si sa stai de vorba cu tine.

| Ripley a răspuns:

Angajeaza o prostituata sa il agate si sa faca sex cu el.

| ALittleDeath a răspuns:

Daca nu esti 100% sigura de el, mai bine te desparti si salvezi timpul amandurora. O relatie se bazeaza mai ales pe incredere, asa ca nu te mai juca de-a disperata si revino la realitate.

| Lands0fMancunia a răspuns:

Fa-ti operatie estetica si te dai la el. Daca ti-o trage, e infidel, daca nu, e fidel. Succes.

| 7ste a răspuns:

Cumparai bilete spre Germania si daca peste 3 zile de la plecare nu vine inapoi cu o mana in loc de cap sau cu cap inloc de pelvis.Atuncia inseamna ca i fidel si nu i place isis/by da drum faci sex

| adela55t explică:

Flori, mi-ai dat cel mai bun raspuns. Si cat despre restul: am dreptul sa stiu daca el mi-ar calca stramb sau nu. E dreptul meu sa aflu. Si daca el s-ar simti deranjat de asta, probabil ar face-o deoarece ii e teama ca l-as putea prinde. Daca el consideta ca este fidel, nu vad care ar fi problema.