| HelpBoy a întrebat:

Salut as vrea sa-mi testez prietena sa vad daca m-ar insela.
Vreau multe idei.
Pentru cea mai buna dau funda.

19 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Fatzi un alt id si intra in vorba cu ea, intreab-o daca are pr, daca vrea sa va intalniti...si vezi daca intr-adevar te iubeste!
Crede-ma ca si eu am facut astawinking si te convingi de multe lucruri!
Totul este sa ai mare grija sa nu te dai de gol in timpul conversatiei!
Succes!

| stresu a răspuns:

Serios, unii dintre voi meritati prietene care sa va tina numai pentru bani sau masina ca sa aveti ce va plange mai apoi.
De ce te mananca pe romaneste? Daca ti se pare ca ceva vorbeste cu pretena ta, vezi daca ceva nu merge, iar daca nu poti avea incredere in ea din vina ei sau a ta, atunci asta e, va despartiti si fiecare pe drumul lui.
Daca te apuci sa o testezi sper sa se prinda si sa iti ofere tratamentul pe care il meriti adica o usa trantita in spatele ei. Tie ti-ar placea sa fii testat ca un cobai?
O relatie inseamna incredere, respect, comunicare, nu jocuri de copii. Asa ca discuta cu ea sau las-o sa isi vada de drum si lasa jocurile de-a James Bond.

| sasha a răspuns:

Bai frate nu fa asta ca sa zicem ca pui pe unu sa se dea la ea ca sa vezi daca pica dar daca afla dupa aia ce ai facut nu iasa rau si pana la urma daca ea ar pune o tipa traznet sa se dea la tine tu vrei sa zici ca ai refuza-o, numai gandeste-te la emisiunea aia test de fidelitate cat de penibila era asa o sa pari si tu daca faci o faza dinasta, treaba ta dar mai bine incearca sa ai mai multa incredere in ea happy, baftawinking

| hândel a răspuns:

Dac-ar fi dispusă să te-nşele, înseamnă c-ar fi dispusă să te şi ierte dacă tu ai înşela-o. Cel puţin eu când iubesc, nu înşel, dar nici nu accept să fiu înşelat. Spune-i că ai fecundat panseluţa unei colege, şi dacă nu-i geloasă... o schimbi pe prietenă, ca pe o şosetă (asta va-nfuria fetele). laughing

| GdX a răspuns:

Mare lucru. Pune pe altu sa se dea la ea. E asa greu?

| cristina a răspuns:

Vorbeste pe mes fa-ti un alt id si vb date la ea. incearca s-o atragi. vezi daca ea cade in capcana spune-i sa va intalniti sa-ti dea nr de tel. si in caz ca vrea programati o intalnire. si nu-i spune nimic, cand o fi sa se duca la intalnire te duci tu si vezi cum reactioneaza daca ii pare rau... :*:*:*

| marla a răspuns:

Wa.

cata neincredere!

Răspuns utilizator avertizat
| Barbie a răspuns:

Suna la emisiunea "Test De Fidelitate" :p

| luana1 a răspuns:

Altceva nu ai de facut? Simte-te bine cu ea, incearca sa o cunosti cu adevarat. Ori ai de gand sa cauti un motiv de departire pentru ca nu ai nimic in comun cu ea? Tu ceri o dovada de iubire din partea ei, dar tu ce dovedesti testand-o?:ca nu ai incredere in ea.

| bluepuff a răspuns:

Ai incredere in ea...gandeste-te ca daca vrea sa te insele te inseala si cu tine de mana, nu asteapta pe fat-frumos trimis de tinestraight face. Ce rost ar avea s`o testezi? Daca ea te`ar testa pe tine cum te`ai simti? Mai ales daca ar fi nevinovata, nu te`ar insela si tu ai testao degeaba, intr-un final ea ar afla si v-ati certa pe tema asta. Lasa geloziile aiurea.
O idee mica ar fi sa dai id ei la un prieten, sa vorbeasca cu ea pe mess, sa intrebe daca are prieten bla bla bla.sau chiar la telefon.
Oricum toate chestiile de genu asta sunt total aiurea. In fine, treaba ta. Bafta.

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Pai... poti sa zici "am aflat din surse sigure ca ma inseli, este adevarat?" si vezi reactia ei...desi poti sa o urmaresti mai simplu

| frumusyk08 a răspuns:

Roga un baiat sa-i dea intalnire(sa fie unul mai frums ca uh) si la intalnire apari uh sh o intrebi ce face(daca iti zice adev e bine daca incarca sa evite.Nu e bine) apoi dup` 5 min sa apara sh el da sa n`i zici adevarul ca pourma uh cazi drept vinovat

| viseaza a răspuns:

Phei dupa parerea mea spune-i ca pleci din oras la bunici gen si dupa roga pe unu sa se dea la ea sa o invite la suc daca ea se lasa usor inseaman ca te-ar insela si spune-i tipului ala sa te sune [ca sa te ajute fa-i cinste cu ceva] dar sa rogi pe cineva pe care ea nu-l stie si dupa apari suprinzator de la bunici exact acolo unde sunt ei.

| danycosty a răspuns:

Roga un prieten care sa nu o placa, sa vina cu tine prin oras si cheam-o si pe ea. O plimbare obisnuita. Zici si tu ca trebuie sa te duci la toaleta si asculti ce vorbesc si cum se uita ea la el.
Stiu ca nu e prea placut sa tragi cu urechea, dar e o solutie!
Intervii mai apoi cand e cazul sau cand nu se intampla nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ar fi cea mai buna idee... crede-ma pe cuvant straight face, sa nu intelegi gresit dar mai bine nu fa asta.parerea mea tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca la varsta asta te pasc astfel de idei nu e de bine. ai grija ca gelozia e boala grea si cand mai si merge mana in mana cu paranoia deja e de rau
tu vezi ce faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu o meriti pe fata asta. daca vrei sa faci asa ceva inseamna ca nu tii deloc la ea, si nu vrei decat sa iti bati joc pentru ca o crezi naiva si ai impresia ca tu esti mai experimentat si iti merge. fata asta poate chiar are sentimente fata de tine. in momentul in care tu faci asta si ea afla mai bine pregateste-te sa o uiti pentru ca nu va uita niciodata ca ai tratat-o ca pe un obiect (asta ca sa ma exprim finut)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii chiar sunt de acord cu sasha nu procedezi deloc corect eu cred ca daca nu a facut-o pina acum nici de acum in colo no sa te insele iar tu procedez ca un... nu-i cinstit si in plus chiar de ar fi sa te testeze ea pe tine atunci sunt sigura ca si tu aveai sa te dai batut, incearca sa ai incredere si o sa fie totul bine o sa vezi, treaba ta gindeste-te bine...