| XxPufosheniaXx a întrebat:

As vrea sa imi cunosc iubitul mai bine!
Ce intrebari pot sa-i pun ca sa imi spuna totul despre el?
Va rog dati-mi un raspuns repede!

3 răspunsuri:
| Violente a răspuns:

TIMP-ul este singurul care îți poate influența parerea si cunoașterea cu privire la iubitul tău.

Fă-l să se simta in largul lui, deschide-te în fața lui si nu te ascunde cu nimic, fii tu insuți și nu te schimba. Fii naturală, arata-i ca il iubesti iar dragostea îl va clădi și îl va ținti asupra ta, se va răsfira asupra ta. Prin dragoste și rabdare, asta e calea cunoașterii.

| Anonymous95 a răspuns:

Nu il poti cunoaste doar cu cateva intrebari. Asta o faci in timp...va descoperiti unul pe altul.

| BULAinMATA a răspuns:

Buna