| halo a întrebat:

nu stiu cum sa imi incep viata sexuala sunt complexata ca am sani mici... Refuz orice baiat si ma distantez de el cand vine vorba de sex. Nu am avut nici o relatie serioasa desi am 22 de ani :s Cum sa capat increderea asta in mine? Si cum e la incep? thinking Chiar imi e rusine sa am 22 de ani si sa fiu virgina://

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poaibil ca nu sanii aia mici sunt chiar marea problema si lipsa increderei in tine insuti, nu poti avea incredere in tine dintr-o data,poti pe masura unor experiente ele te vor determina sa crezi in tine sau sa nu crezi, desigur fizicul conteaza n-am sasi spun ca sufletul conteazaa cui i pasa noi vedem un ambalaj sexual ne uitam la el si intram in erectie i o vrem in patul nostru, dar in viitor poti face operatie asa ca nu fi trista multe se pot rezolva cu ajutrul stiinteti banii sa ai,un baiat tot vei avea e full netu de obsedati sexuali care ar face sex si cu fete desprinse din filmele de groaza sau cu cadavre moarte,revenind la realitate ce inaltime ai? cum e situatia cu parinti tai? ce copilarie ai avut? posibil ca prieteni nu prea ai,esti timida, antisociala etc faza cu rusinea fi serioasa esti unicata, asta nu-i o rusine, rusine e sa tio tragi de la 13, 14 ani cum fac multe

| corbulalbrosu a răspuns:

In intreaga lume traiesc cateva zeci sau sute de milioane de femei cu sanii mici si poti fi sigura ca toate si-au gasit in final un partener cel putin de sex daca nu si de viata. Daca te vei uita atenta vei vedea ca balerinele, dansatoarele, multe actrite si cantarete care chiar daca au bani gramada nu-si baga implanturi cu silicon deoarece le place aspectul sanilor si considera ca iubitii le accepta asa fara sa-si faca probleme din privinta aceasta.Sa stii ca multor barbati le plac sanii micuti, fermi, cu sfarcuri proeminente, ce incap in causul palmei ceea ce permite sa te poti juca cu ei in voie. Poti fi sigura ca nici un barbat nu poate fi atat de orb incat sa nu observe marimea lor si cu toate acestea te curteaza, oare de ce, ti-ai pus aceasta intrebare? Incearca sa faci abstractie si de faptul ca esti virgina si lasa-te in mrejele iubirii, deoarece cel ce te-a remarcat, respectivului ii place de tine exact asa cum esti. Succes.

| mihai69 a răspuns:

Ți-e rușine că ești virgină?!? de ce? altele ar fi mândre!
Învață-te să te apreciezi așa cum ești: virgină și cu sânii mici. Dacă prima parte se va rezolva destul de ușor, a doua nu se poate rezolva decât chirurgical. Dar atunci nu vei mai fi tu, ci o păpușă Barbie cu țâțe de plastic.
Aste vrei?
Exact așa cu deja ți s-a spus, există mulți bărbați cărora ne plac (da! și mie!) sânii mici. Și dacă unul dintre ei se „dă pe lângă tine", sigur o face pentru că-i placi așa cum ești, cu sânii tăi mici și tari.

| J0B0MAT a răspuns:

Si eu am sanii mici si ador asta.Nu concep de ce femeile sunt innebunte dupa sanii mari. Prietenele mele cu sanii mari se plang deoarece le e greu sa doarma pe burta, sa alerge. Asa ca eu cred ca ar trebui sa ne simtim norocoase. Iar cine merita iubirea ta, te va accepta asa cum esti. Daca nu, nu e el alesul. Iubeste -te tu mai intai, asta este cel mai important!

| Lawliet14 a răspuns:

Sanii aia micuti sunt problema ta? Fii serioasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce daca le ai mici? Si aia mici sunt buni. Daca ti-e rusine inseamna ca nu te duce capul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

problema asta e doar în capul tău. omul de lângă tine te iubește pentru ceea ce ești, nu pentru sânii tăi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prostie. crezi ca esti atractiva doar daca ai 2 pepeni in sutien? ai maturitatea uneia de 15 ani nu 22. o sa apuci 30 de ani virgina cu mentalitatea asta "inteligenta"

| n1445 a răspuns:

Nu fi complexata de faptul ca ai sani mici si nu te grabi sa scapi de virginitate. Asigura-te ca o faci cu persoana care te pretuieste, te merita si pe care o iubesti si tu. Daca exista sentimente profunde o sa-ti placa la nebunie.

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Mda sa iti fie rusine! Nu iti mai face griji ca ai tate mici.Majoritatea baietilor sunt cretini si cretini si tu sigur nu o sa dai de un baiat adevarat. O sa dai de un cretin care si-ar baga'o si intr-un blender daca asa inseaman sa fie ***.Ei pupa in cur si grasele care ocupa 2 locuri la masa. Macar ceva cur sa ai si o fata frumoasa.
P.s - Sa nu mai umblii cu sosete in sutien laughing

| Devilgrim a răspuns:

Scuze ca o sa sune urat ce zic dar na pana acum nu am mintit si nu vad rostul.
Ce are daca ai sani mici?
Un barbat adevarat iubeste oricum arata femeia in afara de "Grase " sanii mici nu au nici o problema.
Nu pot zice de ce nici un barbat nu vrea sa faca sex waiting ca nu stiu cum areti.
As vrea sa-ti zic in liceu/scoala nu ai avut norocul?
N-are nimic atat timp cat iti traiesti viata decenta te distrezi nu ma refer la "sex cu alti " esti inca tanara.
Dar daca nu te faci frumoasa si nu socealizezi cu lumea n-ai cum du-te prin parcuri la concerte etc...
Scuze ca ti-am zis alea nu e frumos sa zici la o fata/femeie esti mai mare de cat mine trebuie sa tin si respect big grin
PS: Scuze pentru grase laughing dar nu e vina mea rolling on the floor
Bafta big grin