| Şou a întrebat:

As vrea sa intretin o mica relatie sexuala cu o fata care sta in apartament alaturi de alti prieteni. Ea are iubit. Ce ar trebui sa fac? Sa ii spun?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spune-i.Daca nu te atinge cu vreo palma e de bine.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Cui sa ii spui? prietenului ei\? in nici un caz, aceasta problema va priveste doar pe voi 2 rezumativa la sex si atat, mai bine cheam-o la tine sau inchiriati o camera de hotel la periferie, asa nu sunt sanse sa va prinda nimeni, succes

| Kaℓi a răspuns:

Da, ar trebui sa-i spui.
Altfel o sa fie foarte surprinsa si cine stie cum va reactiona. Fetele sunt imprevizibile.

| claaau a răspuns:

Acum nu poti si fi sigur ca o sa-ti iasa, ia o sticla de vin bun si propune-i sa va uitati la un film sau ceva, in timpul filmului te apropii de ea, cu mangaieri si altele(indicat ar fi ori film de dragoste ori de groaza) apoi dupa ce se termina filmul deschizi vinul si mai stati la o poveste, dupa ce iti ''confirma'' ca se simte bine in compania ta si o simti putin ametita din cauza vinului ii poti da bomba, incerci sa o saruti si daca iti raspunde la fel cu un sarut mai e doar un pas pana sa te culci cu ea. Bafta! Daca iti raspunde la sarut cu o palma eu zic sa te muti in alta parte laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Asa ceva nu se face!
Asta daca nu vrei ca urmatoarea postare sa o faci de la spital sau mai rau!

| Doub a răspuns:

Dacă e doar una mică, eu zic să-i spui prietenului ei.
DAcă era din aia mare, aveai nevoie de aprobare de la primărie.

| Lawliet14 a răspuns:

Da-i pace, are prieten!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Lawliet14):

Si ce daca are prieten? daca amandoi sunt de acord si reusesc lucrul asta fara sa afle iubitul ei bravo lor, in viata trebuie sa experimentezi sa gandesti in afara cutiei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti complet nebun. Daca are prieten, ce te mai obosesti?

| DarkCrina a răspuns:

Una mica?
Vezi sa fie cu acordul domnisoarei ca iese cu inchisoare.

| Costellino a răspuns:

Esti copil sau nu esti intreg la minte?