| robbybad12 a întrebat:

As vrea sa ma masturbez pentru o fata dar nu stiu cum sa ii zic (ea sa se uite). Cum ar trebui sa procedez?

11 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca iti e iubita, ii spui pur si simplu. Dar pentru ca ai pus o asemenea intrebare ma gandesc ca nu iti e iubita si cred ca nici nu ai mai mult de 12-13 ani. Hai, fuga la teme!

| robbybad12 explică (pentru Aasdfghj):

Nu imi dau seama cum ai tras concluzia legata de varsta mea. Poate ne explici si noua cum.

| Morenna10 a răspuns:

Se poate sa fie rusinata sau dezgustata, asa ca analizeaza ce relatie ai cu ea si intreb-o frumos.

| RareşTPUro a răspuns:

Eu te-as sfatui sa ii faci un cadou frumos fiindca daca te vei masturba in fata ei, sau i-ai spune ca vrei sa faci asa ceva, cel mai probabil ti-ar da cu HAI PA sau nici nu te-ar saluta... Asa ca iai ceva frumos si va veni timpul cand probabil o sa o ai "o noapte" in pat. Sfatul meu este sa nu faci asa ceva!

| SkyPilot a răspuns:

Depinde in ce relatie esti cu ea si cat de deschis vorbiti. Daca discutati liber despre sex, ii spui ca ai vrea sa faci asta si o intrebi daca ar fi interesata. Altfel iti iei gandul.

| GgAnett a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii spui ca ti-ar placea sa vezi cum se joaca cu ea insasi, si in timp ce ea se joaca si se mangaie, tu o scoti si incepi sa te masurbezi, poate iese mai mult din asta. plus, poti sa spui ca era atata de excitant si sexy sa o privesti ca nu o poti ine in pantaloni. Distractie placuta happy

| robbybad12 explică (pentru GgAnett):

Oare daca ii zic asa vrea?

| GgAnett a răspuns (pentru robbybad12):

Nu stiu daca ar vrea pentru ca depinde si de relatia dintre voi, dar nu stiu daca ai alta modalitate de a ii propune.

| robbybad12 explică (pentru GgAnett):

Tu ai vrea?

| GgAnett a răspuns (pentru robbybad12):

Ti-am scris mesaj.

| robbybad12 explică:

Nu stiu de ce fetele sunt asa de rusinoase. Adica si cand vor, ele zic ca nu. Au "anti-*** defensive system".