| anonim_4396 a întrebat:

Buna!big grin
As vrea sa stiu cum sa ma masturbez?

11 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Cu mâna. Încet, apoi din ce în ce mai repede. laughing

| Yang a răspuns:

Intreaba-l pe mos craciun el va indeplineste dorintele

| Atotstiutorul a răspuns:

Esti fata sau baiat? detalii ca difera una de cealalta

| Mihaic93 a răspuns:

Incearca cu gura.

Răspuns utilizator avertizat
| mutty a răspuns:

Asta cu degetu in p. l. a e genial rolling on the floor)))) am lesinat de ras, incerca daca esti fata cu o umbrela si cand intra deschideo

| MsButter a răspuns:

Iti bagi frumos degetele in p***a.repeta operatiunea de mai multe ori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unele chestii se pot spune, iar altele nu si din cauza ca ar fi considerate tabuu. ti se poate explica ce inseamna a te masturba, dar cum se face depinde numai de corpul tau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte dur ZERØ1onislaughing

| Berta a răspuns:

Pai nici macar nu stim ce sex ai... cum sa te ajutam? Citeste si tu pe net.

| ANONIM_7367 a răspuns:

Fata:Iti iei 2/1 deget(e) ti le vari in vagin si le dai le freci pe acolowinking
Baiat:iei frumos mana il faci pumn iti iei penisu til vari in pumn si dai si freci(daca nu iti trece "capu" penisului incearca cu 3 sau 4 degete[3:degetu mare+aratator si mijlociu][4:degetu+mare aratator, mijlociu si inelar])