| Mariela_1621 a întrebat:

As vrea sa stiu daca imi trebuie autorizatie pentru a-mi monta o bara de striptease in dormitor?

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Si eu vreau sa imi pun bara de striptease in camera, o zis mama ca mi-a aduce Mos Craciun, abia astept love struck

18 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cred ca mai bine ai folosi balustrada de la balcon!

| TąNyą a răspuns:

Nu n-ai nevoi, poţi face orice doreşti.

Bine acum să nu dărâmi peretele vecinului... sau altceva de genu'
T.

| tarziu a răspuns:

Vin eu, poti sa folosesti bara meawinking

| lOllipOp a răspuns:

Iti trebuie autorizatie pentru.creierbig grin

| GuessWho_8607 a răspuns:

Da, iti trebuie autorizatie direct de la Basescu., iar pentru elasexygagica :
-crezi ca ne intereseaza ce "O zis mama ta"? app : "mi-o aduce, ti-o dau laughing...etc"

| StefanStyle94 a răspuns:

Ma mir cum pielea mea ai autorizatie sa pui intrebari din astea p'aicilaughing

| MidnightLady a răspuns:

Pai numai bara? Asa fara podium? Daca faci un lucru, fa-l cum trebuie!
Nu stiu de ce am impresia ca duduia Mariela e fatuca ce-si facea griji ca nu cumva sa i se imbolnaveasca papagalul de cancer si care-si compara creierul cu al lui Enstein, Sunshine parca se numea. Nu vi se pare si voua?

| cristiano9 a răspuns:

Iti trebuie CREIER

| silvio a răspuns:

Nu, pentru bara nu! Doar pentru biletele de intrare pe care le vei elibera ulterior... happy

| danaalexa a răspuns:

Elasexygagica e grav.Acuma inteleg de ce dadeai raspunsuri asa de idioate.Cresterea.educatia.Nu iti trebuie autorizatie.Iti trebuie minte:*

| lolitagirl a răspuns:

Monteza-ti un creier stii ce autorizatie iti trebuie eiii.nu stii nup? Iti spun eu.Scoala,Liceu,Facultate si IQ desigur nu ai asa ceva nu?

| Nistick a răspuns:

Da de la mine...
te astept la probewinking

| MoNey_6061 a răspuns:

Desigur.

| BlackRockShooter_7690 a răspuns:

Vai de capu' meu.
Exagerezi.
Nu te-a raportat nimeni fatuca?

| Alle3xandra a răspuns:

Obsedatoooooo straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te-as,, amenda'' cu tot cu autorizatiehappy

| decebal2dac a răspuns:

Am eu in camera, daca vrei poti sa vii sa o incerci, iti trebuie autorizatie de la parinti si vecini,hee hee

| xnt a răspuns:

Retardata