| Geaninapink99 a întrebat:

As vrea sa stiu daca iti trebuie autorizatie pentru a avea o dronă. Mersi

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un roman a fost amendat in Italia cu 50.000€ pentru ca nu avea permis de drona si a oprit intr-o zona de urgenta ca sal foloseasca

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La una de jucărie, nu.
La una care poate interfera și perturba traficul aerian, da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vrei sa îți iei o drona ca să filmezi diferite obiective turistice sau locuri pe unde mergi tu, nu îți trebuie

| SoimulX505 a răspuns:

Depinde... Dacă vrei să intri cu ea în spații neautorizate, da. În caz contrar, cel mai probabil nu.