| RAY a întrebat:

As vrea sa stiu de ce stati voi cu o fata? vorbesc de inceput ce va impinge sa vorbiti cu o fata? ma tot contrazic cu diverse persoane ca sexul ne impinge sa discutam cu o fata si ca atractia fizica =sex, saptamana trecuta 100% persoane masculine raspunsuriile au fost ca atractia fizica conteaza, pai daca baieti nu stau cu o fata pentru ca le atrage fizic, de ce naiba fetele frumoase sunt asa populare?

Răspuns Câştigător
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Fata frumoasa= fara nici un dubiu va atrage fizic, frumusetea atrage, este logic. eu stau cu o fata pentru sex, imi place sa merg in club agat o frumusica si ii dau de baut pe urma ne facem de cap

| RAY explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Misto avatar

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru RAY):

Mersi

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MidnightR a răspuns:

Ma ala se numeste agatat. PUNCT. Daca esti la agatat, e logic ca nu o vrei pe tipa
sa-ti faca sarmale.Atunci da, motivul e sexul, discutia e calea spre el.
Tu vorbesti in asa fel incat faci sa para ca fiecare disctuie avuta vreodata cu vreo fata, pana si un buna, ce faci? ar fi avut in spate ca motiv sexul. Ceea ce e total gresit.

| RAY explică (pentru MidnightR):

Normal ca nu, nu suntem chiar asa obsedati de sex

| MidnightR a răspuns (pentru RAY):

Daca vezi una pe strada si arata super bine la corp, nu te gandesti la dragoste eterna.

| RAY explică (pentru MidnightR):

Tu te gandesti la eterna dragoste?