| Florennce a întrebat:

As vrea sa stiu, din experientele voastre personale, voi, baietii. cum va comportati cand sunteti indragostiti?.
Adica va ganditi si voi inainte de culcare la fata respectiva, cand va treziti sau in timpul zilei? ..Ma refer, atunci cand sunteti cu adevarat indragostiti. Va bate inima, cum priviti persoana respectiva? ..Nu ma refer la atractie fizica,ci la dragoste adevarata. As vrea, repet, sa vad experiente personale. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Inima bate oricum,si de esti indragostit au ba, adevarat o ia la trap sau la galop (in prag de infarct) mai la inceputul relatiei si daca "te duce cu zaharelu''' te gandesti non stop la ea, o privesti asa cum ar fi pe un soclu, ca pe o zeita, apoi catinel catinel ajunge pe terra pana la indiferenta...

| Gabryel123 a răspuns:

Daca ai aceste simptome iti spun sincer esti indragostit lulea laughing si eu ma gandesc tot timpul la iubita mea cand adorm, cand ma trezesc. nu e nimic rau in asta doar sa te iubeasca si ea la fel si ar trebui sa stie ca este o fata foarte norocoasa big grin

| ninelus a răspuns:

Eu ma gandesc din 5 in 5 min la ea si mai ales inainte sa adorm si ma uit la ea si in ochii ei da daca ma vede ca ma uit mut repede privirea si simt o caldura pe spate si n-am curaj deloc sa vb cu ea asa e la mine cel putin