| monicaaa17 a întrebat:

Ati simțit vreodata ca sunteți indragostiti cu adevarat? Cum a fost? Ma intereseaza experientele voastre, iubirile din liceu etc

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,ca daca esti drogat cu cocaina,asa simti,o stare de fericire si o dependenta fara de respectiva persoana, iubit o fata in adolecenta dar eram timid si s-a luat cu altul,am iubit pe una online mult am crezut in fantezi cu iubire,m-a inselat,bine era cv toxic apoi am am mai avut si acelasi rezultate tarfe mincinoase,nu ai ce alege toate sunt la fel, astept un robot sau vr, femeile mint non stop prost sa fi sa le crezi, nu regret ca am iubit doar asa mi-am dat seama cat de perversa este femeia si ipocrita, mi aiurea ca si mama mea e femeie si soramea mi greu sa spun asta, dar asta e

| SilentRain a răspuns:

Da, aiurea

| Sofer a răspuns:

A fost ceva ciudat pentru ca eram tot timpul cu gândul nu mai la ea.

| gemeni6226 a răspuns:

O singura data am fost indragostita si acela de sotul meu a fost o stare foarte placuta am simtit ca am gasit ceea ce am cautat toata viata era o stare de implinire nemaicunoscuta pana aunci, putea sa ma supere oricine cu orice nu ma mai afecta pentru ca traiam o stare de fericire in care nu putea patrunde nimic rau.
Dupa ce mi-a murit sotul am trait o stare de atractie sufleteasca foarte mare fata de cineva care vorbea cu mine cu orele pe Facebook pentru a ma consola si chiar reusea sa ma consoleze el m-a initiat si pe Facebook pana atunci nu aveam, m-a initiat si intr-un joc pe Facebook tot ca sa uit durerea singuratatii si am jucat 4 ani de zile acel joc seara inainte de culcare si dimineata la trezire dar dupa 4 ani facebookul a inchis jocul.Sa revin :cu el nu m-am intilnit niciodata pe urma am aflat ca era insurat, a divortat si a plecat din judetul limitrof de unde era departe in apropiere de Galati si s-a insurat asa ca nu ne-am mai vazut niciodata.Sentimentul se vede era doar din partea mea daca el nu a venit niciodata la mine. Dupa aceea am mai vorbit foarte multi ani (12)cu cineva la distanta dar mi-am dat seama ca nici din aceasta poveste nu iese nimic deoarece imi vorbea despre planurile lui de viitor in care nu era nici macar un plan de a-mi face o vizita asa ca i-am dat ignor atit pe watsap cit si pe telefon (acolo discutam).

| FreddieM a răspuns:

Fluturi in stomac, te simti ca si drogat, doar la el/ea te gandesti. Asta am patit cu fiecare iubita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 iubiri mari.
Cea mai mare panarama din sat și una care nu am vorbit în viața mea cu ea. Dar mi-a dat crush-ri creierul de la prea mult timp fara relații interumane. Exact cum se îndrăgostește o mama de copilul ei, am aflat motivele psihologice din spate.

Sunt sigur că viitorul îmi rezerva ceva mai bun.