| ziggs a întrebat:

Voi cum va simtiti cand sunteti indragostiti,adica ce ati face pentru persoana respectiva, cum va purtati? dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Noreasontosimle a răspuns:

Te simti pur si simplu indragostit, te gandesti non-stop la acea persoana. Gandindu-te la el/ea ai pur si simplu un zambet tamp pe fata. Zambesti fara motiv. Cand esti cu el/ea tremuri, simti "toata gradina zoologica in stomac"rolling on the floor simt cum inima o ia la "trap" e ceva extraordinar. Daca ar fi ceva ce as face pentru persoana iubita, as face tot posibilul sa i fiu pe plac sa nu o supar, sa fiu naturala sa-l alint, sa -i arat sentimentele mele si i-as fi aproape mereu. E tot ce conteaza :X

3 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai cand sunt indragostita de o persoana zambesc mai tot timpul.Stau cu gandul numai la aceea persoana.Adorm si ma trezesc cu ea in gand.Mi-as dori sa fie mereu in preajma mea sa il pot vedea, sa il tin in brate.Ma port cat mai frumos cu ea, sunt mai atenta cu ea si incerc sa fac ca totul sa fie pentru amandoihappy

| Seby90 a răspuns:

Cand sunt indragostit fac dusuri mai dese din cate imi aduc aminte, a fost de mult, asta e!

| ChokoX3 a răspuns:

Simt ca fara persoana de care sunt indragostita, se opreste lumea. Simt ca as mor cand nu vorbesc cu ea. Simt ca atunci cand sunt cu acea persoana, sunt in paradis.