| Annalya a întrebat:

As vrea sa va intreb daca credeti ca ma place sau nu. M-am mutat in alta clasa in alt liceu si atunci l-am vazut pentru prima oara. Mi-a bagat ID-ul in lista (habar nu am cum a facut rost de el) si nu l-am bagat in seama. S-a bagat el. Vorbim deseori, dar nu foarte mult pe mess (mai mult pe la scoala), dar nu vine sa stea langa mine in pauze, suntem toti intr-un grup ca sa zic asa. Am fost in aceeasi scoala cu el la clase diferite. A incercat odata sa ma ia in brate cand trecea pe langa mine si m-am ferithee hee si vad ca incepe acum cu alte colege laughing. Nu prea se uita in ore la mine (stau in spatele lui). Credeti ca ma place? Ar parea imposibil, am 70 kg! Multumesc de raspunsuri!

5 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Nu poti sa stii ce e in capul sau. Daca nu il cunosti nu poti sastii daca e genul care se joaca cu fetele sau nu... intreaba-l tu mai bine.

| Phutui a răspuns:

Daca ai 1.70+ si 70 kg big grin e oktongue

| rapa a răspuns:

laughing) si daca ai 70 de kg ce?laughing

| iiConspire a răspuns:

Ce are daca ai 70kg fratele meu are 13 ani si are atat laughing cat de subiect cred ca te place dar nu te place ca iubita cred ca te place ca prietena happy succeswinking

| Totdddd a răspuns:

Problema cu kg e daca nu ai 1, 70 sau mai putin(ai parea mai grasa), iar a doua problema ar fi daca u esti mai dezvoltata fizic mai mult si el 160 cu 50 kg nu cred ca s-ar simti prea bine cand ar stii ca prietena lui e mai mare de cat elhappy. scuze daca team suparat cu cv dar asta e advarul