| ImiPasa a întrebat:

Chiar am nevoie de un raspuns
Suntem colegi, mai nou. M-am mutat in clasa lui, in alt liceu. Am aflat ca am fost si in aceeasi scoala (nu mi-l mai aminteam).
Mi-a bagat id-ul in lista.Nu i-am zis nimic si mi-a pus >":". am inceput sa vorbim. Conversatiile nu merg departe de multe ori, mai mult vorbim la scoala (avem ca un fel de grup, glumim toti). La calculatoare stau langa el si glumeste cu mine.Ma face mereu sa zambesc.
A incercat odata sa ma ia in brate cand trecea pe langa mine, dar m-am ferit ). Vad ca face asa cu alte fete acum.
In ore nu prea se uita la mine (stau in spatele lui, pe alt rand). Daca ii cer ajutorul la teme sau din astea ma ajuta mereu.
Intrebarea mea:Este posibil sa ma placa? Nu prea as fi obisnuita. Am 68kg la 1, 62 si sunt mai timida, dar am mult simt al umorului.
Oare ma place ca pe o amica. sau mai mult? Adica de ce ai baga id unei fete noi in lista )?

2 răspunsuri:
| alexuta4you a răspuns:

Pai atunci cand a vrut sa te imbratiseze de ce te-ai ferit? Poate te place dar daca tu te-ai ferit se gandeste ca tie nu iti place de el si nu mai insista...incearca sa nu mai fii timida ca nu asta nu te va ajuta cu nimic in viitor din pacate cei timizi au mereu de pierdut.Bafta

| LOkk12 a răspuns:

Doreste sa te cucereasca! Asa ca foc la ghete!