| bunescubogdan a întrebat:

As vrea sa vorbesc cu o fata sincera si de incredere mai deschis despre ed sexuala in general >:" nu prea poti vb cu oricine si poate vrei si tu un prieten cu care poti vb mai deschis, idul meu e bunescubogdan. Eu am 16 ani, inca sunt virgin, nu am vrut sa o fac inca, mi'ar placea daca si tu ai fi virgina happy

2 răspunsuri:
| DevilLife a răspuns:

laughingabordari online dragii mei.

mai bogdanelule,
hai sa iti spuna Devil ceva.
aici nu e un site in care poti aborda pustoaice sa le-o pui sau le ceri explicatii si poze cu pasarica.ca deh, poate asa iti sporesti si tu cunostintele cand vine vorba de sex. daca vrei sa afli mai multe pune pur si simplu intrebari ca de aia suntem aici sa raspundem dar nu ne lua cu chestii de genu asta.

sper ca esti lamurit.

te salut voios

| mermaid a răspuns:

Deci laughing nu pot sa cred