| mariusl a întrebat:

As vrea sa vb cu o fata de incredere si sincera despre ed sexuala, de exemplu masturbare, inceperea vietii sexuale etc eu inca sunt virgin, baiat, 17 ani happy idul meu e bunescubogdan

5 răspunsuri:
| Pacala a răspuns:

Mai pe scurt, vrei sa te masturbezi privind o fata pe webcam. Nu-i asa ca am tradus corect?:p bunesculeeee smug

| Pacala a răspuns:

@ Liviu: nu sunt macho si am cu cine face dragoste de... suficienta vreme. happy Daca nu ma cunosti, pastreaza-ti opiniile pentru tine. :p

| Liviu a răspuns:

Of Pacala...
Tu crezi ca toti sunt MACHO ca tine?
laughing
EU apreciez faptul ca el e sincerhappy
TU de ce nu o faci?
Esti frun macho? fu*i ce vrei tu?
Pun pariu ca Fu*i numai picioare'n gard
Si te iei de lumea care vine si spune ce are pe sufletwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti dau add ca sa iti trimit ceva interesant pe mess happy

| Vali_1342 a răspuns:

Doamne Dumnezeule...prea mult timp liber bai frate!