| bunescubogdan a întrebat:

As vrea sa vorbesc cu o fata sincera si de incredere mai deschis despre ed sexuala in general >:" nu prea poti vb cu oricine si poate vrei si tu un prieten cu care poti vb mai deschis, idul meu e bunescubogdan. Eu am 16 ani, inca sunt virgin, nu am vrut sa o fac inca, mi'ar placea daca si tu ai fi virgina. Mersi

9 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

rolling on the floor si daca amandoi ati fi virgini ce-o sa faceti.

| Bubu_5492 a răspuns:

Pai daca si ea ar fi virgina, nu ar stii atat de multe lucruri despre sex.
iar daca spui ca esti deschis spre educatie sexuala.atunci discuta cu cineva cu experienta.
si sincer, cum poti u sa cauti oameni de incredere p TPU...

| zarkon a răspuns:

Nu-ti mai fă mă laba, ieşi pe afară şi caută-ti o femeie(fată), si experimentează cu ea, tristule!, auzi la el ce vrea...

| LittleTweety_6502 a răspuns:

Saracu de tine, nici o fata nu a vrut sa se culce cu tinelaughing

| IWinGG a răspuns:

Dar nicio fata nu vrea sa vorbeasca cu tine.

N-ar strica sa iesi pe afara.

| noname_1435 a răspuns:

:->() bafta frate dar nu cred ca o sa ai succes

| Andrreachiriac a răspuns:

Ia idu meu dj.nikol :*

| Chocolatewithvanilla a răspuns:

Ba deci da da add la id-ul cineeasatampit@yahoo.comsmug bafta poate gasesti o vaca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fa-o cu persoana la care ty nu doar de curiozitate