| RAY a întrebat:

As vrea seriozitate si sinceritate

intrebarea este fetelor care credeti ca sunt criterile baietiilor in alegerea unei fete?

baieti care credeti ca este criterile alegeri fetelor in alegerea unui baiat?

3 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Daca sunt pustani isi doresc o fata "buna" si foarte frumoasa, populara...
Daca sunt barbati isi doresc o femeie/fata care sa nu fie numai frumoasa ci si inteligenta, sa aiba de discuta cu ea, sa fie linistita, cuminte...
De exemplu vorbeam cu un tip de 24 de ani(realizat omul, cu o cariera la anii lui, il admir) si imi spunea ca nu e de ajuns sa fie frumoasa plus ca "sani si fund au toate" dar degeaba daca nu au nimic in cap.
Ti-as fi raspuns si la a doua intrebare dar nu sunt baiat.

| PaCaT a răspuns:

Man, iti pot spune un singur lucru. Poti avea tu fel si fel de criterii inalte si te poti indragosti de o persoana cu un caracter depravat.Fizicul si psihicul persoanei ne pot influenta intr-un anumit mod, dar crede-ma ca fluturasii aia in stomac apar cand te astepti mai putin.

| AllexandraXtzddrrra a răspuns:

Eu sunt fata si cred ca baietii aleg fetele care indeplinesc urmatoarele:
(pentru o relatie de lunga durata desigur)
1 sa fie cat de cat inteligente
2 sa fie fidele
3 sa nu ii "cicaleasca"
dar desigur depinde si de genul de baiat... unii vor cat mai multa atentie din partea partenerelor lor pe cand altii vor mai multa libertate...