| Brunettedlk a întrebat:

Hei. Am o intrebare care i se adreseaza atat fetelor cat si baietiilor... Deci, ce metode aplicati in cucerirea unui baiat/ unei fete?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Una de cand lumea banul

| Crisstttina a răspuns:

Eu una nu folosesc :d astept sa fiu eu cucerita.

| mihaixliquid a răspuns:

Sunt lucruri simple si aplicabile atata timp cat vrei, azi cum sunt pagini de socializare poti arunca o privire pe profilul ei si iti aci o idee despre ce o atrage ce ii place si intri in vorba despre cea ce ei ii place si nu mai ramane de facut decat sa stabiliti o intalnire.si cand vezi o fata draguta si care te atrage persoana ei primul pas ii poti adresa un buna si o poti intreba de o florararie mai buna ca esti invitat la ziua unei fete...este un motiv destul de bun pentru a intra in vorba cu o fata si din vorba in vorba se ajunge mai repede la puctul dori(nu sex, asa cum gandim majoritatea baietilor cand vedem ceva atragator)aici incepem cu inceputul pentru ca daca incepem cu sfarsitul nu va rezulta nimic.pasi destul de simpli parerea mea

| MaxEnergyzed a răspuns:

Astept sa fiu cucerita.Eu nu am avut curajul sa vorbesc cu un baiat dragut.