| bettymha a întrebat:

As vrea s stiu si eu raspunsul baietiilor. dar si al fetelor este important:* cum imi dau seama daca un baiat ma place?

Răspuns Câştigător
| Crazyycoffedrop a răspuns:

Deci in primul rand eu cred ca ar trebui sa te dai asa pe langa el sa ii dai de inteles ca iti place de el.Incearca sa flirtezi cu el iar daca el iti raspunde continua "jocul"winking iti vei da seama imediat ca te place din comportamentul luikiss se va baga in seama, va vrea sa dea bine in fata ta(adiac sa te impresionezelaughing), va flirta cu tinebatting eyelashes si se va simti bine in prejma tawinking Ok pa!kiss Succeswinking

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Pai limbajul non-verbal spune tot! Fi si tu atenta la gesturi, priviri etc.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Se comporta diferit in preajma ta, e posibil sa se bage in seama.

| MrsDraguttza a răspuns:

Eu sunt fata si...
cum iti dai seama
Incearca sa-ti atraga atentia...
Se baga in discutie cu tine
Face tot posibilul se te atinga pe mana sau sa te ia in brate
eu asa am patit...