| claudiu1818 a întrebat:

As vrea si eu niste sfaturi...Acum cateva zile am intalnit o fata in GMS, culmea ca fata aia lucreaza langa mine, am inceput sa ma uit insistent la ea sa ii dau de inteles ca o plac, ea a facut la fel, iar intr-o dimineata ea m`a abordat si s`a prezentat, am facut acelasi lucru, am inceput sa vorbim, i-am cerut id`ul de mess, nr de tel, vbim prin mesaje doar ca problema e urmatoarea :/, ea e mai tupeista, nu e fitoasa din cate am observat dar asteapta de la mine sa o iau mai tare, eu sunt mai timid si nu prea imi place sa ma bag in seama si nici nu prea stiu ce sa ii zic straight face, relatii de lunga durata nu am mai avut si nu stiu cum sa ma comport. Ce sa fac? am vorbit cu ea si i-am zis ca ma duc inainte sa incep eu munca sa mai stau cu ea sa vorbim.

4 răspunsuri:
| perla a răspuns:

Fata-i dura las-o moale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa incerci sa o saruti sa vezi cum reactioneaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invinge-ti timiditatea ca nu aduce nimci bun, crede-ma. Mai ales daca chiar iti place fata nu merita s-o pierzi din cauza timiditatii. Du-te sa stai cu ea asa cum i-ai promis, fii natural, glumeste si vezi ce se intampla, iar daca e ok cheam-o la o intalnire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atrageo intr-un loc mai romantic si mai restrans si incearca so saruti french da ai grija ca daca nu-i place cum o faci oprestete din french da continua cu sarutu normal si ca sai demonstrezi ca esti si tu ma i tupeist incearca sati cobori mainile ca preupun ca o s-o iei de gat in incearca sa ti le cobori aproape de pundul acesteia da ai grija sa n ramai cu ele acolo ca n iese bine de la primul sarut