| claudiu1818 a întrebat:

As vrea si eu niste sfaturi...Acum cateva zile am intalnit o fata in GMS, culmea ca fata aia lucreaza langa mine, am inceput sa ma uit insistent la ea sa ii dau de inteles ca o plac, ea a facut la fel, iar intr-o dimineata ea m`a abordat si s`a prezentat, am facut acelasi lucru, am inceput sa vorbim, i-am cerut id`ul de mess, nr de tel, vbim prin mesaje doar ca problema e urmatoarea :/, ea e mai tupeista, nu e fitoasa din cate am observat dar asteapta de la mine sa o iau mai tare, eu sunt mai timid si nu prea imi place sa ma bag in seama si nici nu prea stiu ce sa ii zic, relatii de lunga durata nu am mai avut si nu stiu cum sa ma comport. Ce sa fac? am vorbit cu ea si i-am zis ca ma duc inainte sa incep eu munca sa mai stau cu ea sa vorbim.

3 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Fa ceva.altfel se ducelaughingsi eu sunt mai zapacita, cu tupeu si am avut de-a face cu un tip in genul tau, m-am bagat in seama cu el, am iesit la un suc, in club, s-a legat ceva, dar ii era frica si sa ma pupe.imi placea mult, dar i-am zis pa pa. vb cu ea. spune-i ca ti-ar placea sa iesiti, fa-i complimente.nu de genu, vai da esti o papusa ca iti da cu ceva in cap.fii atent la ce vorbeste.
cel mai simplu ar fi sa-i zici ca o placi si sa o intrebi daca ar fi dispusa sa incercati ceva...bafta:*

| Nebuneală a răspuns:

Cel mai bine e sa iti faci curaj si sa o abordezi ca la carte! Sa fi un adevart barbat. cu toate ca ti`e greu o sa iti invingi timiditatea cu eahappy
Mereu cand o vezi abordeazo, vorbesteti intreab-o de viata ei si multe chesti!
Mult succeshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca ai mai pus intrebarea astaraised eyebrows