| mitytyk a întrebat:

As vrea si eu o idee va rog ...se aproprie sarbatorile si as vrea sa le petrec alaturi de prietenul meu dar ai mei nu ar fi de acord ( parintii nu au fost niciodata de acord cu el si nici nu stiu ca sunt cu el )... ce as putea face?

3 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Strecoara-te ca Mos Craciun.

| lumylumy a răspuns:

Poi sunt multe varianta 1 to spun eu, sp ca faci revelionul ce vrei u la o prietena sau la un restaurant cu toti prieteni tai! bafta

| razispeed a răspuns:

Pai presupun ca orcare ar fi situatia ta in legatura cu relatiile tale nu ai face revu cu ai tai, probabil ai face cu niste prieteni, etc, le poti spune in felu urmator alor tai:

-fac la o colega

-fac la un coleg

-fac la un vecin

-mergem mai multi la un concert

-etc

sunt o gramada de minciuni si u poti face exact cum vrei u