| Mafia4ever a întrebat:

Ce as putea face in vacanat de iarna? Nu vreau raspunsuri gen, subliniez : joaca-te jocuri sau... M-am gandit sa-mi petrec sarbatorile alaturi de familie si prieteni, dar as vrea sa fac mai multe lucruri, cum ar fi sa organizez ceva... nu stiu, vreau idei, funda celor mai bune idei si celorlalti voturi. va multumesc, astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Da, este o idee bună! Petrece vacanța de iarnă cu familia ta, faceți prăjituri, curățenie, uită-ți-vă la un film, împodobiți casa sau bradul, faceți cumpărături etc.

12 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Te dai cu sania mergi cu colindul dai un party

Răspuns utilizator avertizat
| wforweirdo a răspuns:

Du-te la un concert, la un spectacol, ceva
Eu mă duc la Truda!

| Laura a răspuns (pentru wforweirdo):

Am fost și eu, a fost genial.

| wforweirdo a răspuns (pentru Laura):

Au mai fost în oraşul meu în aprilie şi nu m-am dus să îi văd iar acum îmi pare rău.deci sper ca de data asta să ajung laughing Când ai fost?

| Laura a răspuns (pentru wforweirdo):

Pe la sfârșitul lui octombrie pare-mi-se, când au venit în București. Singura chestie care nu mi-a plăcut a fost că nu și-au ales chiar bine localul și am stat ca sardinele laughing. În rest a fost genial.

| wforweirdo a răspuns (pentru Laura):

Aaaa, eşti din Bucureşti, au fost în Fire aşa-i?

| Laura a răspuns (pentru wforweirdo):

Da. Și în deschidere au cântat First Division și Syndrom, au fost ok. Tu de unde ești, sau la care concert te duci?big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna "vacanat de iarna"? Este un joc online?

| bubulinatha12 a răspuns:

Ai putea sa ai o vacanta la munte sau in alta tara...de ex: bulgaria sau spania big grin FUNDA!

| lenasweet a răspuns:

Nu stiu mergi intr-o vacanza cu prieteni puneti toti bani si vb cu cineva sa va duca si stati 4 sau 5 zile cu totii ...la o cabana ar fi frumos