| dana_2309 a întrebat:

As vrea si eu s-al urasc pe baiatul pe care il iubesc enorm de mult ins-a nu pot dc? am chiar multe motive de al uri. ajutati-ma va rog vreau s-a scap de atractiea asta de el.

4 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate crede-ma stau cu un tip de 3 ani si pana acum parinti nici nu vroiau sa auda de el il iubeam enorm si plangeam ca nu ma lasa sa vin cu el in casa si acum crede-ma mi-as dori sa nul fi acceptat ai mei pentru ca acum nu pot sa-l las de rusinea lor si dau cu picioru la baieti bomboana pentru el...dar poate asa este sa fie timpu le rezolva pe toate ca si pana acum ai doar rabdare curand no sa stii cum sa-i spui ca nu vr sa mai fi cu el.Si eu am motive sal scuip pe strada cand il vad dar s-a schimbat acum imi ofera totul pe cand cu cateva luni inainte numi dadea decat o tigare

| DorelSudoru a răspuns:

"As vrea si eu s-al urasc pe baiatul pe care il iubesc"...Vezi tu unde duce iubirea asta obsesiva...ce zici tu nu are sens pentru ca nu poti uri pe cineva care il iubesti in acelasi timp

| steamy a răspuns:

Pffffffff am aceeasi problema decat ca eu sunt baiat...dar azi am decis GATA O SA O UIT! puneti ambitia asta si uital!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti daca chiar vrei. In primul rand ochii care nu se vad se uita, deci daca nu te intl cu el scapi si de "iubire"laughing. Poate ai mai auzit asta de 38238021 de ori, dar asta pentru ca functioneaza. In legatura cu uratul...as lasa la o parte chestia asta. Indiferenta doare mai tare...