| EyesSad17 a întrebat:

E ceva grav daca urasc enorm baietii;(( Sunt fata nu vreau sa fiu inteleasa ca imi plac fetele din contra nu imi plac.Dar de mica eram moarta dupa baietii dar pe zi ce cresteam am inceput sa urasc din ce in ce mai mult baietii. Fara motive. Nu as vrea sa va suparati pe mine baietii dar as vrea sa imi spuneti daca e grav si ce ar trebui sa fac sa scap de ura asta ce o port;( Ma simt ca si cum as fi bolnava;( Va rog sa nu radeti de mine;(DAu funda

6 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Lesbian detected.

| Dariusuu a răspuns:

Dacă nu ai nici măcar un motiv de ce îi urăști?

| gingergirl1 a răspuns:

Dar de ce? S-au purat urat cu tine? Daca da, stai linistita si cu mine s-a purtat urat un baiat dar nu as putea sa urasc baietii! Unii sunt nesimtiti, unii sunt niste dulci love struck

| EyesSad17 explică (pentru gingergirl1):

^^ Nu s-a comportat nimeni urat cu mine dar;( sunt niste care nici nu pot sa iti explic dar nici mie nu mi le pot explica.;( Din pacate. Repet nu vreau sa va suparati pe mine baietii poate sau nu poate cred sigur ca sunt bolnava;(Sa am sentimentul acesta;(

| christishor a răspuns:

Parerea mea este ca nu suporti baietii care se cred ceva si de fapt nu sunt ceea ce par probabil ti-ar place de un baiat care sa te iubeasca mult sa fie alaturi de tine la bine si la greu sa te asculte etc asa poate nu ai mai ura baietii cred eu ca esti o fire mai aparte happy

| DiannaManole a răspuns:

Hei, buna! Daca te consoleaza cu ceva suntem in aceeasi situatie.laughing Nici eu nu gasesc un motiv destul de plauzibil pentru asa zisa ```ura` impotriva baietilor. Insa ar fi ceva care ar argumenta intr-o oarecare masura lipsa mea de emaptie fata de ei. In familie am avut persoane de sex masculin care, sincer, nu prea faceau cinste barbatilor, de asemenea si diverse cunostinte, relatii care m-au facut sa catalogez toti baietii/barabatii prin prisma unuia. Total gresit! Insa sunt o feminista convinsa si constientizez ca nu toti sunt la fel, insa ceva imi spune ca sunt laughing) Poate ar trebui sa fim ceva mai ingaduitoare si sa nu avem prea multe asteptari din partea lor. O sa vina sf lumii, cine stie, poate noi supravatuim si ei nu rolling on the floor