| consilierultau001 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum faci o femeie sa ajunga la orgasm? dupa cat timp apare (in actul sexual logic) si cum arata? De unde stiu ca i-a venit orgasmul? am mai pus intrebarea asta dar nu am primit un raspuns satisfacator. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai trebuie sa o faci sa simta bine, sa fie relaxata. un preludiu de jumatate de ora va da rezultate in care vei include si cunnilinguis. trebuie sa existe comunicare intre voi. roaga ca atunci cand o penetrezi sa.ti spuna cand e momentul sa maresti ritmul sau invers. cauta pe net niste pozitii si arataile si ei si stabiliti pe care sa o incercati. spune-i si niste vorbe dulci.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Si nici nu vei primi, pentru ca TPU este un site plin de copii curiosi, marea majoritate intre 11 si 17 ani.Nu e nevoie sa ii incitam si mai mult si nici instigarile sexuale nu-si au rostul!
Am vazut si prima ta intrebare si te-am rugat sa lasi intrebarile tendentioase, de ce continui?
Ceea ce vrei tu sa afli, gasesti in 20 de secunde cu un simplu search pe google.

| ReiVaN a răspuns:

Orgasmu` e punctu maxim sa spun asa al unui act sexual.
adica e ca atunci cand o freci tu in baie din 2 in 2 ore gandindu-te ca poate intr-o zi o sa ii dai cuiva 5000 de euro pentru care muncesti o viata si reusesti sa f.ti prima data.
cand femeia face ca toti draci atunci stii ca are orgasm.
ce copil prost.ai peste 12 ani?

| Alexintunecatul a răspuns:

Google si aflii ce vrei matalutza despre acest lucru sau daca nu Wikipedia...fratilor mai invatati-va ca unele chestii nu le poti intreba in gura mare pe un site de genu asta! Da chiar sunteti dusi... unde naiba e rusinea care era odata?

| nicolaenistor a răspuns:

Pai bine tu vrei sa Ii ajungiiei la orgasm dar sti macar unde ie punctul

| Roxin a răspuns:

In primul rand trebuie sa o cunosti bine pe ea. Zonele ei erogene, sa stii unde sa o atingi.O fata poate fii dusa la orgasm si fara actul sexual in sine.Trebuie sa stii ce ai de facut. Unele fete se abtin de la orgasm, altele se exteriorizeaza si arata ce senzatie au.Totul tine de comunicarea dintre voi.O zi buna