| consilierultau001 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum faci o femeie sa ajunga la orgasm? dupa cat timp apare (in actul sexual logic) si cum arata? De unde stiu ca i-a venit orgasmul?

Răspuns Câştigător
| Komododragosh a răspuns:

S-o stimluezi cat mai mult la vagin, ori cu penisul sau si cu degetele, dar preferabil cu penisul. Iti dai seama dupa reactiile ei, orgasmuyl la fete nu se arata, dar dupa reactiile ei iti dai seama cand ajunge la orgasm (cand are spasme, cand se misca agitat, chiar si cand geme exagerat de tare).

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,multi ar vrea sa stie,e adevarat.
Dar,oricat de bine ai stii teoria, practica e cea care iti va demonstra ca teoria e corecta!
In concluzie, fa cat mai multa practica.
Si lasa intrebarile tendentioase.

| consilierultau001 explică:

Am vazut in unele filme ca le iese un lichid incolor din pasarica... ce-i cu ala?

| Criiistinutsa a răspuns (pentru consilierultau001):

Doamne feresteee! Da tu n-ai net ma? Cauta acolo, nu mai pune intrebari care nu-si au rostul pe TPUstraight face

| consilierultau001 explică (pentru Criiistinutsa):

Intrebarile astea ce au? nu au si ele semnul intrebarii? sau ce?

| consilierultau001 explică:

Intrebarile astea ce? nu au si ele semnul intrebarii?

| RetardedRacoons a răspuns:

Futu-te-n urechi de ipocrit! Ai de gand sa o iei de nevasta ma labarule? Atunci cum indraznesti ma sa atentezi la "cel mai de pret lucru pe care-l are fata" aia?

| βωβყჯ a răspuns:

Fa sex si termiina:]]