| anonim_4396 a întrebat:

1.Dupa cat timp de sex ajunge o femeie la orgasm?
2.Si cum sa faci o femeie sa ajunga mai repede la orgasm?
3. Poate o femeie sa ajunga la orgasm cu un penis de 15 cm?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

1. Între 30 de secunde și niciodată;
2. Cu talent;
3. Poate și fără. Cu un deget, vibrator etc.

| Brizbriz a răspuns:

1. extern (clitoris, labii) cateva minute, intern, la fel ca barbatii 15-20 minute
2. dai cu limba in clitoris
3. evident, si cu 5cm daca iti folosesti si limba, degetele... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... PORTOFELUL (nu in pat, ci la shopping)

| Crackman a răspuns:

Dai in ea, creezi atmosfera, asculti si de instructiunile ei referitor la viteza ce este sub 9 cm nu prea poate crea orgasm

| Together a răspuns:

1 Variaza foarte mult de la femeie la femeie. Poate fi cateva minute, poate fi niciodata.
2 Inveti ce-i place.
3 Nu multe au doar din sex, daca folosesti mainile/limba conteaza mai putin marimea penisului.

| AIeXxX a răspuns:

1. Depinde de fiecare. Dacă e excitata chiar și în 2-3 minute. 2. Stimulând clitorisul, majoritatea femeilor nu sunt stimulate prin penetrare.
3. Da, poate. Dar nu trebuie doar să o penetrezi. Mai las-o să se frece de tine.