| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sm-mi dati un sfat, ce as putea cumpara de la farmacie fara reteta ceva care sa prelungeascaactul sexual sa nu am o ejaculare precoce va multumesc

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Incearca prezervativele speciale Durex Performa. Au un anestezic local. In plus, e nevoie de mult control si vointa si de intelegere din partea partenerei (pauze cand simti nevoia). Altfel nu se poate.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mergi la medicul de familie. El stie mai bine!

| Dizzydizz a răspuns:

Cu siguranta nu
Du-te la un medik poate iti prescrie ceva

| SlobodLaGura a răspuns:

Nu ai nevoie de farmacie, vezi sex-shopp-uri online. sau off!

| magicp a răspuns:

Iti recomand o sticla de whiscky pe care sa o bei inainte evident nu sa te inlocuiasca laughing. Asta ori te ajuta Muuuuuuuult, ori nu te ajuta deloc. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Singura solutie pentru a-ti rezolva problema sunt pastilele Ultimate-V. Viziteaza www.UltimateV.3x.ro pentru mai multe detalii.

| dumitrudan a răspuns:

Ca sa rezolvi problema viziteaza www.stopejaculare.ro. te va ajuta mult!